Fotograf na 8.8.2020

15. kvě 202015

Dobrý den,
hledáme fotografa na 8.8.2020 ve Velkých Bílovicích. Svatba bude na Vinohradu. Na cca 3 hodiny docení.

• @petrak4
    Dobrý den Petro,datum Vaší svatby mám neobsazené a rád přijedu i na 3 hodiny

Více posílám do Vaší soukromé pošty.
    Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem.

Patrik Schöber

• Dobrý den,

velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete 🙂

Krásný den,
    Katka Skupieňová

• Hezký den,
    mohu dojet z Hodonína, tři hodinky nejsou problém, dá se domluvit. Mrkněte na mé webovky a v případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat 🙂
    S pozdravem
    Veronika Tvrdá

• Sponzor fóra
  • @petrak4
    Dobrý den,
    posílám Vám soukromou zprávu 🙂
    Michal Janda

• @petrak4
    Dobrý den slečno,
    moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno.
    Posíláme Vám odkaz na naše stránky.
    Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den.

Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí

Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí

• @pschober  Dobrý den,
    děkuji za Vaší nabídku, avšak ji nevyužiji.

S pozdravem
    PK

• @fotokate  Dobrý den,
    děkuji za nabídku. Líbí se mi Vaše práce, nicméně vidím, že jste z Ostravy a naše akce je na jižní Moravě. To je trochu daleko. Doprava by ve výsledku celé focení prodražila.Chci mít hezké vzpomínky to ano, ale za rozumnou cenu.

Děkuji a přeji hezký den
    PK

• @originalfoto  Dobrý den,
    děkuji za nabídku, Vaše fotografie jsou pěkné, nicméně mi na stránkách chybí ceny a odkud jste.

S pozdravem
    PK

• @veronika_tvrda  Dobrý dne,
    děkuji za nabídku, avšak ji nevyužiji.

S pozdravem
    PK

• @petrak4  Dobrý den,
    já fotím po celé ČR a pokud je to daleko, cenu dopravy tomu také přizpůsobuji - vím, že nikdo nezaplatí dopravné dražší než samotné focení 🙂 Cena dopravy ve Vašem případě by byla 500 Kč. Pokud byste o focení měla zájem, budu ráda, když se ozvete.

Přeji pěkný zbytek dne,
    Skupieňová K.

• @petrak4
    Dobrý den Petro,
    poslali jsme Vám SZ s bližším informacemi.

Rosťa a Jana Mokrošovi

• obrý den, váš termín mám volný a velice rád vám nafotím vaši svatbu. Podívejte se na web a popřípadě mě napište.

S pozdravem
    Pavel Zahálka

• Dobrý den, termín mám volný a rád vám svatbu nafotím.
    Není problém dojet kamkoliv. Vše potřebné najdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub krulis photography. Vše je možné individuálně doladit k vaší spokojenosti.
    Přeji pěkný den.
    Jakub

• @petrak4
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Dobrý den,
    rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky, odevzdávám vždy všechny vyfocené fotografie, upravené, nelimituji počet.

Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách.

S pozdravem a velkou gratulací
    David Lidmila

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Portréty, rodiny,páry, zvířata, svatby 🙂
    Studio Ovsík
    Uherské Hradiště
    Svatební fotograf a kameraman. Základnu máme v Uherském Hradišti, ale nebojíme se zajet i několik kilometrů.
    Skládám mozaiku života. Vidím i to, co jiní nevidí, co v danou chvíli prožíváte jen vy. Jen vy a já. Sbírám obrázkové příběhy lidí, jsem fotograf.