Menu Forum

Fotograf na 8.8 . 2015 Frýdek-Místek s konkrétní cenovou nabídkou dík

29. črc 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 emoticon
28. črc 2015 ve 22:13  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

cena je závislá na požadovaných službách - celý den, půl dne, druhý fotograf, foto koutek apod. Ukázky mých prací, ceník a popis co vše dostanete najdete na mých stránkách.

Přeji dobrou noc
Lukáš
29. črc 2015 v 00:58  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí