Menu Forum

Fotograf na 8.8 . 2015 Frýdek-Místek děkuji

24. črc 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 Fotograf na 8.8 . 2015 Frýdek-Místek děkuji
15. črc 2015 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. črc 2015 v 07:40 • carolineg1
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

Foto a video - Region Brno
5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, termín mám volný, poslal jsem Vám sz.
16. črc 2015 v 10:21  •  www.matousbarta.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Nás loni fotil Martin Kubečka. Mohu ho jen doporučit. Jsme velice spokojeni s fotkami.
16. črc 2015 v 11:34  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
 emoticon
17. črc 2015 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
 @matousbarta napište
17. črc 2015 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Krásný den přeji.
Pokud budete mít zájem, rád budu Vaším fotografem, tento termín mám volný. Mé práce můžete vidět na mých stránkách, kde naleznete i více informací, co od focení se mnou můžete očekávat.
Lukáš
24. črc 2015 v 16:49  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí