Fotograf na 7.7.2017 v Jeseníkách?

Prosím, nějaký fotograf, který by odfotil svatbu 7.7.2017 v Jeseníkách? Jsem už zoufalá... :-( Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. všechny info a portfolio najdete na webu. Přeji krásný den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se budou líbit fotky, můžu být k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávu. Ukázky mé práce najdete na webu nebo FB. Klidně na něj koukněte. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píši Vám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Posílám SZ. Více na mých stránkách… odkaz pod příspěvkem. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Rád přijedu :) mrkněte na webovky, budu se těšit! Petr
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, na mém webu najdete veškeré informace. Pokud Vás fotografie zaujmou, napište mi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka2468 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?