Fotograf na 7.6.2014 na celodenní focení do 10.000,-

Profilova fotka
Zdravím všechny.. už začínám být opravdu zoufalá z hledání fotografa - zatím všichni mnou oslovení mají plno nebo jsou nad náš finanční rozpočet, najde se někdo se stylem reportážní fotografie? Líbí se mi kontrastní a pěkně barevné fotky ;-) Do 10.000,- i s dopravou do okresu Šumperk.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se ke mě na web či do portfolia sem na beremese.cz. Jestli vás moje fotky osloví, neváhejte mě kontaktovat. Váš termín mám volný a do rozpočtu se vejdu ;-) . Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. My bychom se také do 10.000,- vešli. Celodenní focení navíc fotíme ve 2, tudíž např. přípravy fotím já s nevěstou a manžel ženicha, nebo domácí shon :-) Ač jsme z Pardubic, mám v Šumperku rodinu a nedaleko i chalupu, takže cestovné bychom nepočítali. Podívejte se na profil nebo na web. Tam postupně vkládám ukázky nových svateb. Pokud by se vám naše práce líbila, ozvěte se :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si nabídnout své služby. Bude mi potěšením, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete i ceník. Váš termín mám volný. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na mou práci, nejvíce ukázek mám na facebooku, v případě, že by jste se chtěla na cokoli zeptat, napište :) Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rádi bychom Vám touto cestou nabídli naše služby. Jsme dva fotografové, kteří fotí na svatbě spolu..ale přesto se do vašeho cenového stropu vlezeme :) Budeme rádi, když zavítáte na naše webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nakoukněte ke mně, naleznete momentálně celodenní fotografování za akční cenu. Předem děkuji za nahlédnutí a případné dotazy. Sonrisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poptejte se pánů z ANOFOTO, odkažte se na mě, už budou vědět ;-) www.beremese.cz/catalog/vendor/anofoto Cenu jakou jste nadhodila je reálná i pro ně s dopravou.
Odpovědět
Profilova fotka
@v_anilka Dobrý den, mohu Vám nabídnout své fotoslužby. :-) Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde, ale lépe na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@fotografkavhm ale já pány pouze doporučuji z vlastní zkušenosti a nevkládám sem kontakt přímo na jejich stránky, ale pouze na jejich ceník, což je povoleno.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Reportážní fotografie je má oblíbená a myslím si, že je to vděčně zachycený Váš "den D". Můžete se kouknout na mé fotografie a v případě zájmu se můžeme domluvit na přesnější představě, nic není problém. Cena je reálná včetně dopravy. Hezký večer, Martin.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@svatebnifotoalba @fotografkavhm @weddingsphoto_cz Jen bych doplnila, že obecně do Fóra nepatří žádné kontakty (telefon, email, www - a to ani odkaz na cenník nebo www uvedené na fotce). Uvést název firmy nebo jméno majitele je v pořádku. Odkaz na některou podstránku sem na www.beremese.cz je taky OK ;-) Platí to pro běžné uživatele i Profesionály. PRO mají pod každým svým příspěvkem automaticky vložený aktivní odkaz na své webové stránky. K tomuto konkrétnímu příspěvku, @anofoto je nás Profesionál a proto jsem změnila odkaz na jejich PRO konto ;-) K vám všem Profesionálům se uživatelky prokliknou přes login nebo fotoportrét, takže vkládat odkazy na vlastní profil PRO by bylo nadbytečné. Pěkný den přeji :-) moulinkaa Asmira team
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím slevu 10% pro registrované nevěsty z tohtoto serveru. Pokud Vás zaujmou fotografie uvedené zde v mém profilu či na níže uvedneých stránách, prosím, ozvěte se mi. Krásný den Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, pokud by Vas oslovil styl meho foceni, byl bych potesen zachytit Vasi svatbu, Pekny den!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, budu si moc vážit pokud si prohlédnete i naší prezentaci. S pozdravem Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Děkuji všem fotografům za nabídky, ale už mám vybráno a zaplacenou zálohu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?