Menu Forum

Fotograf na 7.6.2014 na celodenní focení do 10.000,-

13. led 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
v_anilka
32
Registrovala se 1. května 2011 na beremese.cz. Přidala 225 příspěvků. Má 18 přátel. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
v_anilka
32
Registrovala se 1. května 2011 na beremese.cz. Přidala 225 příspěvků. Má 18 přátel. Region Šumperk.
 Zdravím všechny.. už začínám být opravdu zoufalá z hledání fotografa - zatím všichni mnou oslovení mají plno nebo jsou nad náš finanční rozpočet, najde se někdo se stylem reportážní fotografie? Líbí se mi kontrastní a pěkně barevné fotky emoticon Do 10.000,- i s dopravou do okresu Šumperk.
4. lis 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, koukněte se ke mě na web či do portfolia sem na beremese.cz. Jestli vás moje fotky osloví, neváhejte mě kontaktovat. Váš termín mám volný a do rozpočtu se vejdu emoticon . Hezký den, ZeZu
4. lis 2013 v 19:01  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Dobrý večer. My bychom se také do 10.000,- vešli. Celodenní focení navíc fotíme ve 2, tudíž např. přípravy fotím já s nevěstou a manžel ženicha, nebo domácí shon emoticon Ač jsme z Pardubic, mám v Šumperku rodinu a nedaleko i chalupu, takže cestovné bychom nepočítali. Podívejte se na profil nebo na web. Tam postupně vkládám ukázky nových svateb. Pokud by se vám naše práce líbila, ozvěte se emoticon Petra
4. lis 2013 v 19:20  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky.... emoticon
5. lis 2013 v 00:04  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,
dovolím si nabídnout své služby. Bude mi potěšením, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete i ceník.
Váš termín mám volný.
Jakub Horák
5. lis 2013 v 00:20  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
 Dobrý den, můžete se podívat i na mou práci, nejvíce ukázek mám na facebooku, v případě, že by jste se chtěla na cokoli zeptat, napište emoticon Hezký den.
5. lis 2013 ve 12:03  •  www.albrechtova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den, rádi bychom Vám touto cestou nabídli naše služby. Jsme dva fotografové, kteří fotí na svatbě spolu..ale přesto se do vašeho cenového stropu vlezeme emoticon Budeme rádi, když zavítáte na naše webové stránky.
5. lis 2013 ve 12:13  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

Dobrý den, nakoukněte ke mně, naleznete momentálně celodenní fotografování za akční cenu. Předem děkuji za nahlédnutí a případné dotazy. Sonrisa emoticon
5. lis 2013 ve 13:50  •  www.sonrisacz.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnifotoalba
Svatební fotoalba
Zuzana Filisteinová PRO

Svatební obchod - Region České Budějovice
PRO Shop: 59 inzerátů
61
fotoportrét
fotoportrét
svatebnifotoalba
Svatební fotoalba
Zuzana Filisteinová PRO

61
 Dobrý večer, poptejte se pánů z ANOFOTO, odkažte se na mě, už budou vědět emoticon
www.beremese.cz/catalog/vendor/anofoto
Cenu jakou jste nadhodila je reálná i pro ně s dopravou.
5. lis 2013 v 16:56  •  www.svatebnifotoalbumy.websnadno.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@v_anilka Dobrý den, mohu Vám nabídnout své fotoslužby. emoticon Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde, ale lépe na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat emoticon Mějte se krásně, Petra
5. lis 2013 v 18:04  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnifotoalba
Svatební fotoalba
Zuzana Filisteinová PRO

61
fotoportrét
fotoportrét
svatebnifotoalba
Svatební fotoalba
Zuzana Filisteinová PRO

61
 @fotografkavhm ale já pány pouze doporučuji z vlastní zkušenosti a nevkládám sem kontakt přímo na jejich stránky, ale pouze na jejich ceník, což je povoleno.
5. lis 2013 ve 20:05  •  www.svatebnifotoalbumy.websnadno.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Reportážní fotografie je má oblíbená a myslím si, že je to vděčně zachycený Váš "den D". Můžete se kouknout na mé fotografie a v případě zájmu se můžeme domluvit na přesnější představě, nic není problém. Cena je reálná včetně dopravy.
Hezký večer, Martin.
5. lis 2013 ve 22:18  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
6. lis 2013 v 10:16 • weddingsphoto_cz
fotoportrét
fotoportrét
moulinkaa (43 r.)
4
Registrovala se 20. ledna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 53 příspěvků a 4 články. Má 6 přátel. Region Přerov.
  • Svatba byla 6. září 2008
    Bratislava, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
moulinkaa (43 r.)
4
Registrovala se 20. ledna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 53 příspěvků a 4 články. Má 6 přátel. Region Přerov.
  • Svatba byla 6. září 2008
    Bratislava, Slovensko
 @svatebnifotoalba @fotografkavhm @weddingsphoto_cz
Jen bych doplnila, že obecně do Fóra nepatří žádné kontakty (telefon, email, www - a to ani odkaz na cenník nebo www uvedené na fotce). Uvést název firmy nebo jméno majitele je v pořádku. Odkaz na některou podstránku sem na www.beremese.cz je taky OK emoticon Platí to pro běžné uživatele i Profesionály.
PRO mají pod každým svým příspěvkem automaticky vložený aktivní odkaz na své webové stránky.
K tomuto konkrétnímu příspěvku, @anofoto je nás Profesionál a proto jsem změnila odkaz na jejich PRO konto emoticon K vám všem Profesionálům se uživatelky prokliknou přes login nebo fotoportrét, takže vkládat odkazy na vlastní profil PRO by bylo nadbytečné.
Pěkný den přeji emoticon
moulinkaa
Asmira team
7. lis 2013 ve 14:49  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

Dobrý den, nabízím slevu 10% pro registrované nevěsty z tohtoto serveru. Pokud Vás zaujmou fotografie uvedené zde v mém profilu či na níže uvedneých stránách, prosím, ozvěte se mi. Krásný den Martina
16. lis 2013 v 00:45  •  www.martja.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petr_koval_photography
Petr Koval - svatební fotograf
Petr Koval PRO

Foto a video - Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
petr_koval_photography
Petr Koval - svatební fotograf
Petr Koval PRO

Foto a video - Region Zlín
 Dobry vecer,
pokud by Vas oslovil styl meho foceni, byl bych potesen zachytit Vasi svatbu,
Pekny den!
19. lis 2013 ve 22:43  •  petrkoval.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
19. lis 2013 ve 22:50 • foto4y
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den, budu si moc vážit pokud si prohlédnete i naší prezentaci. S pozdravem Mikuláš Křepelka
9. led 2014 v 10:30  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. led 2014 ve 22:33 • edentera
fotoportrét
fotoportrét
v_anilka
32
fotoportrét
fotoportrét
v_anilka
32
 Děkuji všem fotografům za nabídky, ale už mám vybráno a zaplacenou zálohu.
13. led 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí