Fotograf na 6.9.2019 v Kralupech nad Vltavou

Dobry den, shanim svatebniho fotografa v Kralupech nad Vltavou a okoli, na termin 6.9.2019. Nevi nekdo prosim o nekom? :) Moc dekuji. K :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám k dispozici, ráda přijedu. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, jsem z Prahy - západ, termín mám volný. Budu ráda, když mrknete na mé webovky a v případě zájmu neváhejte napsat ;) S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, i ja se nabizim s volnym terminem. Kdyztak koukenete na moje stranky a kdyz by se Vam moje prace libila, dejte vedet;) Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a Kralupy nemám daleko. Pokud Vás zaujme má práce, neváhejte napsat :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný, tak koukněte i na můj web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný . Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Také se připojím s naším nabídkou emoticon Ceny svatebních balíčků a ukázky naší patnáctileté práce najdete na našem webu, nebo facebooku emoticon Klidné zařizování!
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaceenkav Dobrý den, mohu být k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vaší svatbu nafotím. Pocházím z Líbeznic a to je kousek. Pokud Vás zaujme má práce ráda přijedu. Do Vaší lokality bez cestovného.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mám Váš svatební termín ještě volný :) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaaceenkav Dobrý den slečno K, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaceenkav Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, ráda vám svatební den nafotím, termín mám volný. 5 hodinový balíček, který je nejžádanější, vychází na 10tis. V ceně jsou všechny nafocené fotky na DVD v max.rozlišení. Nabízím i 2-3 hodinovku za 5tis a8 hodinovku za 15tis. Jaký typ fotek se vám líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte vybraného svatebního fotografa, podívejte se prosím na moje fotografie, pokud se Vám budou líbit domluvíme se na podrobnostech. příjemné dny v tomto parném počasí přeje Honza Vodička
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?