Fotograf na 6.8.2016 Blansko a okolí, Brno

Dobrý den, prosím fotografy, kteří mají ještě volný termín 6.8.2016 a jsou (nejlépe) z lokality Blansko a okolí, příp. Brno, aby se ozvali, případně mi poslali svou nabídku služeb, uvítám odkaz na stránky, kde bude fotogalerie a ceník. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zkuste Radima Hájka, kterého najdete i zde na beremese pod @trebaradim Nevím, jak s termínem, ale je kousek od Vás z Tišnova.
Odpovědět
Profilova fotka
@momentum Díky, ale bohužel jsem plný v tomhle termínu. @lusi_ Myslím,že nemusíte hledat jen v téhle lokalitě. Každej fotograf rád přijede i z Chebu. Pokud dáte za fotografa treba 10 tis tak cestovné už není zase až taková položka, která by se nedala utáhnout a určitě se dá s fotografem domluvit na nějakým rozumným cestovným.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Jsem přímo z Brna, takže do Blanska to mám kousíček. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím klidně koukněte na web. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@lusi_ Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku máte ve zprávě.. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Přítelkyně sice chtěla jen zrovna na dovolenou, ale to bych ještě nějak ukecal :D Takže v tomto termínu volno zatím mám. Portfolio i cena je na webu v podpisu, račte se kouknout a když by se vám moje fotky líbily stačí poslat mail, zavolat, nebo klidně zprávu na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké dopoledne přeji, jestli se Vám má práce bude líbit a ceník bude vyhovující, jsem Vám k dispozici. Na stránkách (odkaz pod fotkou) najdete vše potřebné :-) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
@lusi_ Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?