Svatební fotograf ve Středočeském kraji na 6.7.2019

Profilova fotka
Tímto bych zde ráda poptala šikovného fotografa na celodenní svatební focení ve Středočeském kraji, ideálně do 10tis. Předem děkuji za nabídky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Poslal jsem Vám zprávu s nabídkou. V případě zájmu mě prosím neváhejte kontaktovat. Děkuji. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem malinko nad, ale stejne mrknete na prace, treba vas oslovi a ja Vam rada svatbu vyfotim :) S pranim hezkeho dne, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
@kadrapro Děkuji Vám za nabídku, fotografie jsou skutečně krásné a naprosto splňují mé představy, ovšem cena je příliš vysoká na náš již tak napjatý rozpočet :( V případě, že by se o ní dalo ještě jednat, tak mne prosím kontaktujte, jinak poděkuji za nabídku a popřeji hezký zbytek dne.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a do ceny se vejdu. Víc informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
@endla Dobrý večer, podívejte se i ke mě na portfolio třeba sem na beremko, kde mám i reference od nevěst. Ráda vám vaši svatbu nafotím. S pozdravem ZeZu
Odpovědět
@endla Dobrý den, Vámi vybraný termín mám zatím volný. Proto bych Vám ráda nabídla své služby. Veškeré podrobnosti (ceníky, fotografie) naleznete na mých internetových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat. Děkuji, přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Svatební termín mám volný ;-) Ceník najdete na webu. K celodennímu fotografování nově nabízím fotokoutek. Na dotazy ráda odpovím. S přátelským pozdravem Edit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací Vám pošlu do Sz. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratuluji k zasnoubení. Váš červencový víkend mám poslední volný, velmi ráda Vám vaši svatbu vyfotím. Napsala jsem vám více informací do zprávy a budu se těšit na případnou spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den všem, moc děkuji za všechny nabídky, je jich ovšem tolik, že nestihnu na všechny reagovat. Každopádně vše s přítelem pečlivě projdeme zajíste někoho vybereme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji setaké s nabídkou. Markéta
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@endla Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací :) Není problém se na čemkoliv domluvit :) Simona
Odpovědět
Profilova fotka
@endla dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Více info najdete na webu. Přeji krásné dny
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vysokou kvalitu, která nepřekročí 12 000 kč za 12 hodin fotografování, 300-350 ks upravených fotek na flash, tisk 30ks lesklých, nebo matných fotografií 13x18 cm + krátké video. Mám i levnější varianty od 6 000 kč. Jezdíme ve dvou, já a asistentka asi do 200km od Uherského Hradiště. Fotím Nikonem D850 + špičkové objektivy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?