Fotograf na 6.6.2015 v okolí Lázně Bělohrad a Hořice

Profilova fotka
Hledáme fotografa na svatbu, bude 6.6.2015 v Kostele sv. Jiří v Loučné Hoře (kousek od Hořic) a přípravy a oslava pak v Lázních Bělohrad. Nemáte někdo nějaký tip??
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím ještě volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete na nich veškeré důležité informace, ukázky z naší práce a ceníky. Nabízíme širokou škálu svatebních balíčků, ze kterých si určitě vyberete. S pozdravem Lukáš Machaníček
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím volný, jsme sice z Brna, ale jezdíme po celé ČR. Můžete tedy mrknout k nám a jestli se bude tvorba líbit, klidně se ozvěte;) J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@kackakrausova Dobrý den Kateřino, velmi rád bych Vám nabídl své služby. Do Hořic to mám kousek. :) Mé svatební portfolio naleznete buď zde na beremese v mém profilu, nebo můžete kliknout na odkaz na můj svatební blog, který je hned pod tímto příspěvkem. Zrovna poslední svatba tam vložená je z Hořic a okolí. :) Díky za případnou návštěvu a s pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Jsme dvě mladé fotografky z Mladé Boleslavi. Okolí Hořic známe a je tam moc krásně. V případě zájmu neváhejte a písněte nám email a domluvíme se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám moje práce líbí budu rád, když se ozvete. Ceny mám na webových stránkách. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný...Více práce, včetně ceníku naleznete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den. Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na FB
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám také volný. Všechny informace najdete na mém webu, nebo se ozvěte :-) Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám a nabízím Vám své služby :) Přeji hezký den Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?