Fotograf na 5.9.2015 okolí Vysoké Mýto?

Obřad bude v Litomyšli v kostele, hostina v Dobříkově. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín kdy máte svatbu, máme ještě volný. Podrobnější informace pošlu do soukromé zprávy. Prozatím se klidně mrkněte na náš web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám volný. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební. Jinak jsem z Ostravy, ale nemusíte mít obavy, není to až tak daleko, mnohdy cestuji za svatbama mnohonásobně dál ;-). Pošlu ještě info a ceník do zpráv. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
jeden z posledních termínů:-) Jsem tu pro Vás..
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Váš termín mám prozatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám Váš svatební den nafotíme, případně i natočíme. Jsme z Olomouce a do Litomyšle to máme necelých 90 km, takže to není nepřekonatelná dálka. Byli jsme natáčet i ve Vysokém Mýtě, Pardubicích, ve Svitavách asi 5 x, jezdíme i do Brna, samozřejmě i po celém Olomouckém kraji a části Moravsko-Slezského. Více info v interní poště.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín je aktuálně volný...přeji příjemný den. P.J.
Odpovědět
Profilova fotka
@jirikovalu Dobrý den. Termín mám volný. Další fotky a ceník najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když si prohlídnete můj profil a mojí tvorbu. Okolí Litomyšle velmi dobře znám. Pokud budete mít další otázky rád Vám na ně odpovím. S pozdravem Vojta Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Dovolím si poslat bližší informace do zpráv. Honza
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?