Fotograf na 4.7.2015 Žulová (Jeseník)?

Dobrý den, sháníme fotografa na 4.7.2015, obřad bude v Žulové u Jeseníka. Děkuji Daniela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám budou moje fotky líbit, moc ráda přijedu :-). Do zprávy Vám ještě pošlu ceník a info. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme volný a rádi Vám svatbu nafotíme. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Naše fotky, stejně tak jako informace o termínech, foto-balíčcích, jejich ceně a obsahu najdete na našem facebooku nebo webu. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ten den máme zatím volný a do Žulové fotit svatbu bychom jeli velice rádi, není to tak dávno, co jsme si říkali, že svatba by tam byla úžasná. Jen pro zajímavost, kde budete mít obřad? V kostele/hradě, na Boží hoře nebo na úřadě? Víc info o nás Vám posíláme do soukromé zprávy. Pěkný večer J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má tvorba líbí, neváhejte mne kontaktovat. Hezké dny přeje, Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice z Jeseníku, ale rád si udělám výlet. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, trmín mám volný :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?