Fotograf na 4-5hodin ostrava

Dobrý den, Ráda bych poptala fotografa jen na pár hodin (půl den, 4-5hodin) máme již zaplacenou fotografku na celý den , a ráda bych měla fotky z pohledu někoho jiného. Můžete mi doporučit někoho šikovného z okolí do cca 7000kč? Nebo za tu cenu hledám dinosaura?🙏😁 Popřípadě mi prosím pošlete do zprávy stránku kde se mohu na vaši tvorbu podívat rovnou prosím s cenou!!
Odpovědět
Jedná se o termín 9.9.2021
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, byl jsem již vícekrát v roli druhého fotografa a tak bych si dovolil odpovědět na Vaši poptávku. Mrkněte se na mé stránky www.zemanlukas.com a případně mi napište. Děkuji a přeji hezký den. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Žanet, koho máte jako hlavního fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě takový záměr chválím a nemožné to není, druhý fotograf (navíc jen na část dne) bývá většinou začátečník nebo amatér, co si tímto také rozšiřuje portfolio a nabídne nižší cenu, než profík, na jehož bedrech to všechno leží. Konzultovala jste to se svou fotografkou? Jednak je potřeba, aby o tom věděla předem, druhak může mít i o někom přehled, kdo by do toho šel s ní.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda za Vámi přijedu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Žanetko, pokud Vás osloví moje tvorba na stránkách :-) , ráda přijedu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@zanet92 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤 • • •
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?