Fotograf na 4.5.2018. ?

Hledám fotografa na 4.5.2018 na cca 6 hodin do pěti tisíc na Červené Lhotě. Děkuji za nabídky. Jsme z Č.Budějovic.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, je pro vás zmíněný rozpočet směrodatný? Troufnu si říci, že kvalitního fotografa (profesionála, tedy člověka co má dostatečné zkušenosti s focením svateb a živí se tím), za tu cenu těžko na poslední chvíli seženete.
Odpovědět
Profilova fotka
Stále ještě nemáte fotografa, který by nafotil Váš svatební den? Chcete mít na své svatbě někoho, kdo má cit pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků? Očekáváte kvalitu a profesionální služby? AZ-fotosluzby.eu jsou Vám k dispozici - společně se postaráme o to, že Váš den bude tím nejkouzelnějším ve Vašem životě a všechny důležité okamžiky budete mít věrně zachycené na fotografiích. V rámci našich cenových balíčků si můžete vybrat takový, který pro Vás bude ideální. Nabízíme i balíček Individual, ve kterém si můžete dle potřeb, představ a rozpočtu libovolně navolit požadované služby. Rádi zachováme kouzelnou památku na Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den blanib, napsala jsem Vám sz. Příjemný den. Mirka Oborníková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatbu vám vyfotím. 4.5. mám volný termín. Jen rozpočet by se musel lehce upravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dob rý den, termín mám volný a posílám sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda :-) Do ceny se vejdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?