Fotograf na 4.10.2014

Zdravím všechny, sháníme fotografa na 4.10.2014, někoho hodně šikovného, s nápady na originální fotky, a ochotného. Chceme nafotit obřad, portréty a hostinu. Pokud máte zkušenost s někým rozumným, kdo udělá hezké romantické fotky v interiéru i přírodě, prosím o tipy! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Jsem z Prahy a tak Vás rád pozvu k nahlédnutí mých webových stránek, kde naleznete jak ukázku mé práce, tak i orientační ceník. Budu rád, když mne pak zkontaktujete prostřednictvím emailu. Jakub Horák - VyfoťMě_cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím nerezerovaný. Moji práci najdete na mých webových stránkách nebo FB. Pokud Vás moje tvorba zaujme, jsem Vám k dispozici na emailu, telefonu nebo FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín máme zatím volný :-) budeme rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, kde najdete veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, i ja se pridavam se svou nabidkou volneho terminu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám také volno a rád bych Vám nabídl své služby. Moji tvorbu naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Nakoukněte i ke mě. Pokud Vám stylem sednu, mám zatím tento termín volný. Díky Martin. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?