Fotograf na 30.9.2017 v Horní a Dolní Lomné

Zdravím, zatím celkem bez štěstí sháním fotografa, který by mi nafotil svatbu 30.9.2017. Nevíte někdo o někom? Ráda bych i s přípravou nevěsty a strop mám tak do 15 000.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @eneai, rád přijedu. Všechny informace najdete u mě na webu. Odkaz pod příspěvkem nebo v profilu. Hezký den, Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Cenově se vlezu v pohodě. :) Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Vás termín zatím ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný a na svatby jezdím po celé republice i do zahraničí. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky a další informace k focení), ozvěte se pro přesnější kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit web. Cenově se vejdu i s dopravou. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu mám volný termín. Více info na webu a FB. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@eneai Dobrý večer, zatím aktuálně termín volný :-) Budu ráda, pokud nahlédnete na web, kde najdete daleko více :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím zázračně volný. Je super, že i včetně příprav, vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Doporučujeme Michala Krusberského. Byli jsme moc spokojeni jak s jednáním, tak s výslednými fotkami. A do limitu byste se určitě vešli ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@eneai Dobrý den, zkuste se třeba podívat na mojí tvorbu. Budu rád, pokud byste si našla čas a navštívila můj profil, kde naleznete všechny potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily a referenční alba na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín mám volný, v případě zájmu napište na email.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud jeste stale hledate, tak se hlasim :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?