Fotograf na 30.5.2015 Vsetínsko

Profilova fotka
Pro kamarádku hledám fotografa na svatební den.Nejlépe do 10 tis za celý den.Svatba proběhne v Prlov/Pozděchov.okr.Vsetín. Děkuji za odpovědi a tipy. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a k Vám kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, podívejte se na mé fotografie a pokud se budou líbit napište :) Ceník posílám do zpráv. Hezký den Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný :) budeme rádi, když se mrknete na náš web. Najdete na něm vše důležité. Ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popis fotobalíčků. S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a cenově se vejdu i s dopravou .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@kamumu Hezký den, termín kamarádčiny svatby máme v současnou chvíli volný a do cenové relace se s naprostou pohodou vejdeme. Fotíme vždy ve dvou, konkrétní hodiny práce nepočítáme a na přání zcela zdarma přivezeme i fotokoutek. Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě kamarádce přeji příjemné přípravy svatby...už se jí to blíží. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsem z Ostravy, ale na Valašsku teď často funguju, protože tam fotím magisterskou práci. (posílám 1 foto z ní + pár svatebních :-) ) Ráda bych Vaší kamarádce nabídla tvůrčí a nápadité svatební fotografie. Ráda si všímám detailů a emotivních záběrů. Do cenové relace se s přehledem vejdu a díky tomu, že jde o Valašsko nemuseli byste platit cestovné. Ceník zasílám do zprávy. Přeji hezký den, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vymyslím nějaké zajímavé fotky :-) Tedy - mám volno, jsem z Brna a více fotografií aktuálně naleznete na facebookovém profilu. V případě zájmu rád poskytnu více informací. Hezký den, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme stále volný a cenově se vlezeme. Jezdíme vždy ve dvou a proto působíme buď v Olomouci nebo ve Velkých Karlovicích. A z Karlovic to máme kousek :) Budeme rádi, když se podíváte k nám na profil nebo na webové stránky. Přejeme pěkný den Míša a Kamil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. S pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme zatím Váš termín volný. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší tvorby, aktuálně volné termíny, ceníky a vše ostatní najdete na našem facebooku a webu. Ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a rádi svatbu nafotíme. Pracujeme ve dvou fotografech a nabízíme i službu vizážistky na místě. Pro více informací o nás se prosím podívejte na naše internetové stránky. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Váš termín svatby mám ještě volný. Více mých fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3 Více info do zprávy :-) K&J
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice ze Vsetínska, ale není problém kamkoliv dojet. Při celodenním focení bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín máme volný. Kdyby byl zájem, shlédněte náš web, kde máme ukázku jak fotografií, tak i videotvorby. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky.. Pohodový den přeje team prostudio2
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?