Menu Forum

Fotograf na 30.5.2015 Vsetínsko

17. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kamumu
21
Registrovala se 16. května 2014 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Lužná u Vsetína, Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
kamumu
21
Registrovala se 16. května 2014 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Lužná u Vsetína, Region Vsetín.
 Pro kamarádku hledám fotografa na svatební den.Nejlépe do 10 tis za celý den.Svatba proběhne v Prlov/Pozděchov.okr.Vsetín. Děkuji za odpovědi a tipy. emoticon
4. únor 2015 v 08:30  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný a k Vám kousek emoticon
4. únor 2015 v 08:33  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný, podívejte se na mé fotografie a pokud se budou líbit napište emoticon Ceník posílám do zpráv. Hezký den Lucka M.
4. únor 2015 v 08:47  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

termín máme ještě volný emoticon budeme rádi, když se mrknete na náš web. Najdete na něm vše důležité. Ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popis fotobalíčků.

S pozdravem

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
4. únor 2015 v 08:48  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný a cenově se vejdu i s dopravou .-)
Pěkný den, Soňa Goldová
4. únor 2015 v 09:04  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@kamumu Hezký den, termín kamarádčiny svatby máme v současnou chvíli volný a do cenové relace se s naprostou pohodou vejdeme. Fotíme vždy ve dvou, konkrétní hodiny práce nepočítáme a na přání zcela zdarma přivezeme i fotokoutek.

Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě kamarádce přeji příjemné přípravy svatby...už se jí to blíží. emoticon
4. únor 2015 v 09:09  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
jsem z Ostravy, ale na Valašsku teď často funguju, protože tam fotím magisterskou práci. (posílám 1 foto z ní + pár svatebních emoticon ) Ráda bych Vaší kamarádce nabídla tvůrčí a nápadité svatební fotografie. Ráda si všímám detailů a emotivních záběrů. Do cenové relace se s přehledem vejdu a díky tomu, že jde o Valašsko nemuseli byste platit cestovné. Ceník zasílám do zprávy.
Přeji hezký den, Mariana
4. únor 2015 v 09:21  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taragel (30 r.)
Tomáš Taragel
Tomáš Taragel PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
taragel (30 r.)
Tomáš Taragel
Tomáš Taragel PRO

2
 Dobrý den,

rád vymyslím nějaké zajímavé fotky emoticon Tedy - mám volno, jsem z Brna a více fotografií aktuálně naleznete na facebookovém profilu. V případě zájmu rád poskytnu více informací.

Hezký den,
Tomáš
4. únor 2015 v 10:23  •  www.taragel.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
k_zapeca
Kamil Zápeca - Photography
Kamil Zápeca PRO

Foto a video - Region Olomouc
6
fotoportrét
fotoportrét
k_zapeca
Kamil Zápeca - Photography
Kamil Zápeca PRO

Foto a video - Region Olomouc
6
 Dobrý den,
termín máme stále volný a cenově se vlezeme. Jezdíme vždy ve dvou a proto působíme buď v Olomouci nebo ve Velkých Karlovicích. A z Karlovic to máme kousek emoticon
Budeme rádi, když se podíváte k nám na profil nebo na webové stránky.

Přejeme pěkný den
Míša a Kamil
4. únor 2015 v 11:50  •  www.zapeca.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
jsem k dispozici.
S pozdravem Petra Jansová
4. únor 2015 ve 13:06  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i my máme zatím Váš termín volný. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší tvorby, aktuálně volné termíny, ceníky a vše ostatní najdete na našem facebooku a webu. Ozvěte se! ;)

Filip a Linda
4. únor 2015 ve 14:18  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín máme volný a rádi svatbu nafotíme.
Pracujeme ve dvou fotografech a nabízíme i službu vizážistky na místě.

Pro více informací o nás se prosím podívejte na naše internetové stránky.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
4. únor 2015 v 15:09  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také přidávám svou nabídku. Váš termín svatby mám ještě volný. Více mých fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Hezké dny přeje
Radek
5. únor 2015 v 17:21  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3

Více info do zprávy emoticon

K&J
9. únor 2015 v 18:25  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 v 19:34 • ivanes
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice ze Vsetínska, ale není problém kamkoliv dojet. Při celodenním focení bych si neúčtoval cestovné.
Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
16. únor 2015 v 10:43  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

Foto a video - Region Zlín
4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

Foto a video - Region Zlín
4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den.
Termín máme volný.
Kdyby byl zájem, shlédněte náš web, kde máme ukázku jak fotografií, tak i videotvorby.
Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
Pohodový den přeje
team prostudio2
17. únor 2015 v 16:54  •  www.prostudio2.com  •  To se mi líbí