Fotograf na 3.7. 2015 v Praze?

Profilova fotka
Ahoj, sháníme fotografa na svatbu, která bude částečně na Grébovce a následně se přesune na párty. Cca na 4 hodiny. Nabídněte prosím. Datum 3.7. 2015.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@kristulina Krásný večer, posílám interní zprávou nabídku. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer 3.7. mám volný termín. Mrkněte ke mě do profilu či na web, kde najdete i ceník. ;-) Jsem z Prahy, neplatíte dopravu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, ZeZu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristulina Dobrý den, nabízím volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ceny i další ukázky práce naleznete na webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám volný termín. Více práce naleznete na webu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Grébovka je krásná, super výběr. Při objednání svatby do konce roku nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem sice z Ostravy, ale pokud by Vás moje tvorba zaujala, mohla bych přijet. Posílám fotky ze svatby v Trojském zámku
Odpovědět
Profilova fotka
Grébovka Viniční Altán nebo nahoře? Focení svatby nabízím od 6tis do 15tis, v případě Grébovky je možná i ta základní 1,5hod varianta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také volný termín ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj z vlastní zkušenosti doporučuji Zez foto koukni ke mě do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristulina já taky ZeZu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamilkubjatko
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme stále ještě volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky, naleznete na nich naši práci. Navíc nabízíme široký výběr svatebních balíčků. Budeme se těšit :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@margotka27 Rád bych Vás upozornil na to, že zde mohou nabízet služby pouze registrovaní (platící) profesionálové. Předpokládám, že zítra Vaše příspěvky admin odstraní.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chtěla bych Vám nabídnout své služby. Fotím na svatbách 7-8 hodin za cenu 7700 (230 upravených fotografií na CD). první dvě fotografie přímo z Grébovky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
obry den, Vas termin zatim mame volny a svatby fotime predevsim v okoli Prahy a v Praze, takze misto konani je idealni. Mrknete prosim na nasi webovou stranku (predevsim do blogu, kde je hromada novych fotek) a nebo na nas facebook ;-) . Fotime take boudoir, coz je idealni darek pro partnera. Pokud Vas nase prace zaujme, urcite napiste. Budeme se tesit. S pozdravem -- Michal Kroupa KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, i my máme Váš termín momentálně volný. Budeme proto rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré potřebné informace. S pozdravem Hanka z HSphota
Odpovědět
Profilova fotka
4hod balíček v Praze mám za 9tis, když je sezóna. Což červenec je..:-) Rada vám svatbu nafotím, Grébovku znám.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, pokud vás moje práce zaujme, ceník najdete v profilu. (Svatba na Gröbovce je skvělá volba:))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám zatím termín volný... s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chtěl bych Vám nabídnout své služby, svatbu Vám rád vyfotím. Posílám fotku z Grébovky a další fotografie naleznete na mém profilu případně webu. Děkuji Hezký den Honza Herch
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem volná... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Ceník najdete na našem profilu :) David a Klaudie
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?