Fotograf na 3.10.2015 v okolí Zlína za rozumnou cenu? ;-)

Dobrý den, prosím o nějaké tipy na šikovného fotografa nebo fotografku na celý den :-) Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladulik02 Hezký den, Váš termín mám zatím volný :-) . Pošlu Vám ještě zprávu s ceníkem atd. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný z KM to máme do Zlína kousíček. Dovolím si Vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Ceník najdete u mě na webu a reference od nevěst zde na profilu. Pokud Vás moje práce zaujme, ozvěte se.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Zkus Hödlovi z Bojkovic. Fotograf i kameraman v jednom a za rozumnou cenu. Taky je plánujeme mít na svatbu 10.10. :) http://www.fotoatelierotohodl.estrank... Po prvním setkání s nimi jsme velmi nadšeni a těšíme se na spolupráci s nima :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme volný. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí, jsme z Kroměříže, terén dobře známe :) Více z naší práce najdete na našem facebooku a webu (není tak aktuální). Najdete tam i naše fotobalíčky, jejich ceny a ostatní důležité informace. Pokud se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, proto mohu i já nabídnout své služby. Více informací najdete ve zprávě ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
@ladulik02 Dobrý den, hlásíme volno. Můžete mrknout k nám, posílámá Vám více info do zprávy. J+ P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také zde přidávám svou nabídku fotografických služeb. Více na webu nebo fb. V případě zájmu mne mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
@ladulik02 Dobrý den, potěší mě, pokud nahlédnete i do mého svatebního portfolia. Fotografie naleznete buď zde na beremese v mé kartně, nebo v odkazu pod tímto textem. S pozdravem honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :) Do Zlína to mám kousíček :) Podívejte se na náš web. Spolupracujeme jako tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?