Fotograf na 29.6.2019 v okolí Bystrice pod Hostynem

Dobry den, hledám fotografa na svatbu konanou dne 29. 6. 2019. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, datum mám ještě volné a jsem kousek od Bystrice pod Hostynem. Ráda Vám svatbu nafotím :) Hezký den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @leron, gratuluji Vám k plánované svatbě. Shodou okolností mám 29. 6. 2019 ještě volno :) Prosím podívejte se na můj web a když vás zaujmu, kontaktujte mě pro více informací. S přáním pěkného dne Martin Vlček
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, termín mám volný a z Hodonína to není taková dálka. Cestovné mám již v ceně. Mrkněte na webovky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Přeji pohodové plánování Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám stále volný. :) Párové focení před svatbou během schůzky zdarma a o ceně jsem vždy nakloněna diskutovat. Mrkněte na mé portfolio a pokud by se vám fotky líbili, ozvěte se. Ráda budu součástí Vaší svatby. Budu se těšit, Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Všem děkuji za nabídky, fotograf už je vybrán a zamluven :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda se stanu Vašim svatebním fotografem, pokud se Vám bude má práce líbit. S přáním krásných a poklidných svatebních příprav zasílám nabídku do zprávy. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
@leron Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych se přidal s volným termínem. Veškeré informace o mě naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, Bystřici nedaleko a když se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termním mám volný, koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré informace:) Zdravím, Šárka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?