Fotograf na 29.6.2018

Sháním Fotografku/fotografa na 29.6.2018 do Jeseníků, předsvatební focení velké +.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Mé fotky a další informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš svatební termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den a dělám i předsvatební focení. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu a svatbu vám nafotografuji, koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré informace:) Pěkný den, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte prosím mé webové stránky, kde najdete portfolio a ceník. Váš termín mám volný, tak když se vám budou fotky líbit, ráda přijedu. Hezký den Markéta Peterkova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Jeseníků?...strašně rád. Je ještě spousta času a přibude ještě mnoho fotografií, tak doufám, že Vás s partnerem má práce zaujme. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, zatím v tomto termínu mám volno, moji práci najdete tady nebo na mých stránkáchm ráda zašlu ceník. Adriana Cahová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-) PS: Předsvatební focení je v ceně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám aktuálně volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku své práce. Bližší informace naleznete na mém webu nebo zde na kartě. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. rádi přijedeme. Nabízíme svatební foto a i video. Více informací najdete na našich webových stránkách. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v daný termín mám volno a pokud vás mé fotky zaujmou, na webu jich je více, spolu s dalšími informacemi. Předsvatební focení mám standardně k focení již v ceně, protože je to dle mého velice důležité. Jednak se seznámíte s fotografem a jednak máte fotky, které můžete na cokoliv použít. Pokud byste měla jakékoli otázky, kdykoliv napište :) S pozdravem, Pavel Backa
Odpovědět
Profilova fotka
Jeseníky jsou radost, tam bych si výlet udělal :) Předsvatební focení beru skoro jako samozřejmost :-) Víc kdyžtak u mě na webu v podpisu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím Vás Lucko, do Jeseníků jezdívám na chatičku a je tam opravdu krásně. Předsvatební foto by tudíž pro mě nebyl problém. Více v SZ. V. PS: také zdravím šikovného kolegu Pentaxáka výše (malinaphoto), kterého nelze jinak než doporučit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciie64 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?