Fotograf na 28.8.2015?okr.Nymburk

Profilova fotka
Tak už napevno sháním šikovného fotografa na 28.8.2015 :) Bylo by dobré, kdyby to byl fotograf/ka z okolí Nymburka nebo z Prahy. Obřad bude v Poděbradech v parku. Očekávám od fotografa,že by už fotil ranní přípravy,zdobení aut,odjezd a příjezd do Poděbrad,obřad,spol.focení, focení např u pole:) ( nezalekněte se,jen kvůli vyfocení se s autem,protože oba jsme blazni do svého auta:) ), tradice před resrtaurací, krájení dortu, první tanec a pak trošku zábava. Suma sumárum,vychází to na necelých9-10h. práce. Nechci zbytečně drahého profi fotografa,stačí když cena za toto bude v rozmezí od 5.000-8.000 za fotky, úpravu v Pc a tak podobně:) rekvizity mi nevadí,ale pro mne nedůležité. Hezký den Denisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se za zaslání nabídky ze svého soukromého profilu, chyba v přihlášení :-) Ještě jednou zasílám z PRO profilu, příspěvek nade mnou bude brzy smazán :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. Ceny naleznete u mne na stránkách v ceníku, jsou tedy o kousek vyšší než vámi navrhovaný budget, ale třeba vás styl zaujme natolik, že si řeknete, že to nejsou vyhozené peníze :) V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@deniss91 Posílám zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@deniss91 Dobrý den, také se připojuji s nabídkou. Tento páteční termín mám stále volný. Nabídku zasílám do IP. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Jsem z Ostravy, ale máme v Kolíně příbuzenstvo, takže bychom vyjížděli právě z Kolína. Poděbrady znám, strávili jsme tam totiž svatební cestu :-). Nabídku Vám pošlu do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Jsem z Prahy a veškeré bližší informace mám na webu, včetně orientačního ceníku. Pokud byste chtěla nacenit celodenní focení jinak než je v nabídce, určitě mne zkontaktujte. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Mou tvorbu najdete na webu. Pokud budete mít zájem o mé fotografie pošlu info o svatebních balíčcích na e-mail. Svatební focení mám již od 7000 Kč. pavlinajachimova.cz Pavlína
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín také zatím volný ;) Přeji hezký večer S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Deniso, i já si dovolím nabídnout své služby. Koukněte na můj web a v případě zájmu se určitě domluvíme. Jsem z Tuklat, tak to mám kousek. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
@deniss91 koukni na Páju Vránovou z U Studia v Nymburce ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?