Menu Forum

Fotograf na 28.8.2015?okr.Nymburk

22. dub 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
deniss91 (25 r.)
3
Registrovala se 6. března 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nymburk.
  • Svatba byla 28. srpna 2015
    Poděbrady, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
deniss91 (25 r.)
3
Registrovala se 6. března 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nymburk.
  • Svatba byla 28. srpna 2015
    Poděbrady, Region Nymburk
 Tak už napevno sháním šikovného fotografa na 28.8.2015 emoticon Bylo by dobré, kdyby to byl fotograf/ka z okolí Nymburka nebo z Prahy. Obřad bude v Poděbradech v parku. Očekávám od fotografa,že by už fotil ranní přípravy,zdobení aut,odjezd a příjezd do Poděbrad,obřad,spol.focení, focení např u poleemoticon ( nezalekněte se,jen kvůli vyfocení se s autem,protože oba jsme blazni do svého autaemoticon ), tradice před resrtaurací, krájení dortu, první tanec a pak trošku zábava. Suma sumárum,vychází to na necelých9-10h. práce. Nechci zbytečně drahého profi fotografa,stačí když cena za toto bude v rozmezí od 5.000-8.000 za fotky, úpravu v Pc a tak podobněemoticon rekvizity mi nevadí,ale pro mne nedůležité. Hezký den Denisa
20. dub 2015 v 07:06  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, poslal jsem vám zprávu.
20. dub 2015 v 07:29  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

Omlouvám se za zaslání nabídky ze svého soukromého profilu, chyba v přihlášení emoticon Ještě jednou zasílám z PRO profilu, příspěvek nade mnou bude brzy smazán emoticon
20. dub 2015 v 07:58  •  www.zachovamezazitky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. Ceny naleznete u mne na stránkách v ceníku, jsou tedy o kousek vyšší než vámi navrhovaný budget, ale třeba vás styl zaujme natolik, že si řeknete, že to nejsou vyhozené peníze emoticon

V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé)

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
20. dub 2015 v 08:14  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@deniss91 Posílám zprávičku. Petra
20. dub 2015 v 09:38  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@deniss91

Dobrý den, také se připojuji s nabídkou. Tento páteční termín mám stále volný.

Nabídku zasílám do IP. Hezký den, ZeZu
20. dub 2015 v 09:48  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín mám zatím volný. Jsem z Ostravy, ale máme v Kolíně příbuzenstvo, takže bychom vyjížděli právě z Kolína. Poděbrady znám, strávili jsme tam totiž svatební cestu emoticon. Nabídku Vám pošlu do zprávy.

Mariana
20. dub 2015 v 10:15  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín mám volný. Jsem z Prahy a veškeré bližší informace mám na webu, včetně orientačního ceníku. Pokud byste chtěla nacenit celodenní focení jinak než je v nabídce, určitě mne zkontaktujte.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
20. dub 2015 v 11:06  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinjachimova
Pavlína Jáchimová - svatební fotograf
Pavlína Jáchimová PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
pavlinjachimova
Pavlína Jáchimová - svatební fotograf
Pavlína Jáchimová PRO

3
 Dobrý den,
Váš termín mám zatím volný. Mou tvorbu najdete na webu.
Pokud budete mít zájem o mé fotografie pošlu info o svatebních balíčcích na e-mail.
Svatební focení mám již od 7000 Kč.

pavlinajachimova.cz

Pavlína
20. dub 2015 v 11:11  •  www.pavlinajachimova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý večer,

mám Váš termín také zatím volný ;)

Přeji hezký večer

S pozdravem

Vratislav Jenšík
20. dub 2015 ve 21:08  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den Deniso,

i já si dovolím nabídnout své služby. Koukněte na můj web a v případě zájmu se určitě domluvíme. Jsem z Tuklat, tak to mám kousek.

Hezký den, Martin Pokora
21. dub 2015 ve 22:29  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fifina86
12
Registrovala se 30. dubna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 548 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fifina86
12
Registrovala se 30. dubna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 548 příspěvků. Má 10 přátel.
 @deniss91 koukni na Páju Vránovou z U Studia v Nymburce ;)
21. dub 2015 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne emoticon H. Jordán
22. dub 2015 v 10:39  •  www.fototovarna.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí