Fotograf na 27.6.2015 Olomouc?

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa na termín 26.7.2015. Svatba na SV. Kopečku, obřad Velká Bystřice. Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marthinaa Dobrý večer, mohu vřele doporučit přímo z Olomouce Pavlínu a Martina Vlkovi (vlkfoto.cz) nebo Jana Vlčka z Dolního Benešova (vlcekjan.cz). S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný a do Olomouce to máme kousíček. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popis jednotlivých cenových balíčků. Budeme se těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Fotíme ve dvou fotografech, takže můžeme nabídnout fotky ze dvou různých pohledů. Veškeré informace a ukázky práce naleznete na našich webových stránkách. S přáním hezkého dne Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také bych ráda nabídla své služby. Jsem z Ostravy :-) Snažím se svatby zvtvárňovat tvůrčím způsobem, ráda si všímám momentů plných emocí i mimo hlavní děj. Do zprávy Vám za chvliku pošlu ceník. V ceně kteréhokoli balíčku je přesvatební konzultace, kde probíráme představy snoubenců o fotografiích a samozřejmostí je i smlouva.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme stále volný a pocházíme přímo z olomouce. Podívejte se náš profil nebo webove stránky. V případě zájmu se s Váma moc rádi potkáme. Kamil a Míša
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný, posíláme SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych se také nabídla s volných termínem.. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný...
Odpovědět
Profilova fotka
@marthinaa Dobrý den, Váš termín mám stále volný a jsem z Přerova takže i doprava by u mě byla zdarma :) Pokud se vám má práce líbí ozvěte se :) hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám také poskytneme naše služby. Do vaší interní pošty zasílám náš ceník. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, pokud je pro Vás důležité zachycení atmosféry a emocí (můžete se podívat na mé stránky), ráda Vám budu k dispozici :-). Olomouc a Svatý kopeček mám moc ráda :-). Krásný den i celé přípravy :-)!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chtěl bych Vám nabídnout své foto služby. Moje reference najdete v mém profilu a na mých stránkách. Jsem s pozdravem Honza Herch
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více info na mém profilu, popř. stránkách. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Olomouce :) Více info na mém webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3 Více info do zprávy :-) K&J
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice z Olomouce, ale je to krásné město a rád si udělám výlet. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín máme volný. Kdyby byl zájem, shlédněte náš web, kde máme ukázku jak fotografií, tak i videotvorby. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky.. Pohodový den přeje team prostudio2
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?