Fotograf na 27.5.2017 Praha

Profilova fotka
Dobry den,poptavam fotografa na 27.5.2017 na obrad do Dendrologicke zahrady v Pruhonicich. Mame predstavu poetickych fotek,milujeme prirodu.Priblizne na 2hodiny asi od 15h.Pozdeji se upresni. Jsme mini svatba.Za nabidky predem dekuji.Marketa
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný. Budeme rádi, pokud se podívate na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace. Sice se zaměřujeme na focení ve dvou, ale pokud jste minisvatba a stačil by jeden fotograf, tak můžeme vymyslet nějakou nabídku přesně na míru. S pozdravem a přáním hezké neděle Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také termín mám volný. Minisvatby mám rád:) Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@hsphoto Hezký večer, děkuji za nabídku. Mrknu na webovky . Srdečně zdravím a děkuji :-) . M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, příroda je moje parketa :) Budu ráda, když navštívíte můj web, kde naleznete i ceník. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mých služeb. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu na webových galerií. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@janzeman Dobrý den, děkuji Vám za nabídku, mrknu na webovky :-) . M.
Odpovědět
Profilova fotka
@mki Děkuji všem za nabídky, podívám se na fotky, recenze, proberu to s partnerem a rozhodneme se :-) . M.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?