Fotograf na 27.5.2016 - Praha, Kostelec nad Černými lesy

Dobrý den, sháním fotografa na vyfocení svatby 27. 5. 2016. Jedná se o svatbu do 40 lidí, obřad a hostina v Kostelci nad Černými lesy, příprava nevěsty v Praze. Ráda bych vyfotila přípravu, obřad, nás dva, hostinu do cca prvních tanců večer. V případě vysoké ceny (rozpočet není vysoký :-) ) nebo komplikací s přejezdem Praha - Kostelec se klidně obejdu bez fotek přípravy nevěsty a končit se může krájením dortu nebo ještě případně by byly jen fotky obřadu a nás dvou. Děkuji za případné nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme. Veškeré informace naleznete na našich internetových stránkách. S pozdravem Martin & Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu moc rád když si prohlédnete můj profil a webové galerie. Pokud Vás zaujmou neváhejte se na mě obrátit. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @eliska003, jsem Vám k dispozici. Pokud se Vám bude líbit můj styl a přístup, neváhejte mě kontaktovat. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jsme k dispozici, kdyby se vam libila nase tvorba, muzeme se na ten patek domluvit individualne. Jindrich a Pavla Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby... V Kostelci nad Černými lesy jsem již několikrát fotil svatby na zámku a kolem, lokalitu znám (viz foto). Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Pěkný den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Jestli se Vám bude má tvorba líbit, budu rád, když se ozvete! Nabídku i celé nafocené svatby najdete na mých stránkách. Přeji pohodové vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi ráda Vám na Váš velký den poskytnu svoje fotografické služby. Další ukázky fotografií včetně ceníku naleznete na mém webu či FB. Mám velmi rozumné ceny, myslím, že by byla škoda vynechat fotodokumentaci tak krásné části svatebního dne, jako jsou například přípravy nevěsty. V případě Vašeho zájmu či jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat, velmi ráda vyjdu vstříc všem Vašim přáním! Daniela Foto pro Vás
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vámi poptávaný termín mám také volný. Zaslal jsem vám zprávu. S přáním hezkého večera Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás i já, váš termím mám také volný. Kostelec znám a několik svateb jsem tam již fotila. Ráda se tam zase vrátím. Pro ukázku mého portfolia koukněte na můj web, či sem na profil na beremese.cz. Budu ráda pokud vás moje práce zaujme. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den :) Váš termín mám aktuálně neobsazený a velice ráda vám váš krásný den zdokumentuji :) S pozdravem M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska003 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych Vám nabídl mé služby, portfolio a ceník u mě na webu, přejezdy nejsou problém. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu. Nabídku zasílám zprávou. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla své služby , termín zatím mám volný, v Kostelci nad Č.L. jsme již fotili, lokalitu znám. S pozdravem Ivana Caltová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přejezd je maličkost, je to kousek. Koukněte na můj základní balíček, měl by Vám vyhovovat. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli naše služby. Vámi vybraný termín máme volný. Cesta do Kostelce není žádný problém a věřím, že si z našich balíčků vyberete vhodný právě pro Vás. Přeji příjemný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, není nic jednoduššího než se domluvit na všem podle vašich představ...je to Váš den. Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web :-). Pokud vás s partnerem mé fotografie zaujmou velice rád váš společný krok zdokumentuji. Bude mi ctí... Budu se těšit na případné setkání. S přáním pěkného večera. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazen. Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Bližší info na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám nabízím své fotografické služby :) Mou předností jsou nevyumělkované fotky a nenarušování obřadu. Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete i orientační ceník. Přeji klidné přípravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem. Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi. Váš termín máme zatím volný a je možný balíček DELUXE.
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, mohu nabídnout volný termín na zachycení vašeho svatebního veselí. s pozdravem Petra Jansová-svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno mám a vaši svatbu velice ráda vyfotografuji. Podívejte se prosím na snímky, jistě vás osloví. Zdraví vás Mirka Bendová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?