Fotograf na 27.10.2018, Nelahozeves

Dobrý den, Shanime fotografa na 27.10.2018 na malou svatbu v Nelahozevsi v kostele. Svatba bude v uzkem rodinném kruhu 10 lidi. Prosím, nema nekdo cas? Dekuji a preji pekny den, Martin Tkac
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já volno mám. Portfolio a ostatní informace najdete na webu. Když se vám fotky budou líbit, tak mě kontaktujte a já ráda přijedu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Mohu soporucit Pavlínu Trauškeovou, je na FB jako Pavlína Trauškeová Photo, zkuste najít, má krásné fotky s osobitýám pohádkovým stylem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na web a popřípadě mě prosím kontaktujte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
@tkam Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?