Fotograf na 26.8.2017 - Jižní Morava - Břeclav/Hustopeče?

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu (fotky ženich/nevěsta, obřad a skupinky) cca 4 - 5 hodin focení od 12:00 do 16.00 hod v sobotu 26.8.2017. Současně bych prosila o cenovou nabídku. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií pro představu, kdyby Vás styl focení oslovil, tento den mám volný. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den... s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatim jeste volny a rad Vam jej nabidnu. S pozdravem a pranim pekneho dne
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku své práce. Podrobnosti naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsal jsem vám SZ. Martin Pištěk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám k dispozici i na kratší focení, pokud Vás práce zaujme, ozvěte se.. Pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný. Ukázky včetně ceníku naleznete na mých www. S pozdravem Lucie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?