Fotograf na 25.8.2017

Hledám šikovného fotografa na naši svatbu na 10hodin, přibližně. Prosím pište mi rovnou i cenu, případně i s dopravou, klidně do zprávy. Svatba bude na louce, kde se bude odehrávat vše, v rekreačním areálu 10km od Prahy. Hostů asi 70. Děkuji za nabídky, Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Svatba na louce má jedinečné kouzlo a jsem rád že je více a více lidí, kteří tento styl vyhledávají. Podívejte se k nám na stránky, máme tam jak ceník (doprava k Vám v ceně balíčku), tak fotky a vše okolo. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přírodní svatba, krása...připojuji ukázku práce a další informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Cenu Vám pošlu do zprávy. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, koukněte na mé portfolio:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, také nabídnu své služby. Zároveň vám písnu i zprávičku. Klidně zatím koukněte na mou práci na webu nebo FB. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby se Vám libila moje práce ;) Více info posílám do sz. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více v SZ. S Pozdravem Luboš a Iva Beauty foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jedná se, prosím, o celodenní fotografování? Pokud ano, tak se připojuji k nabídkám také já. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily, cena a referenční alba na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku máte tedy v SZ. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se snabídkou a posílám zprávu. Více informací najdete na webu. Krásný den Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?