Fotograf na 25.7.2015

Zdravím všechny. Hledáme profesionálního fotografa na 25.7.2015 z olomoucka nebo prostějovska. Za každou radu všem předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :) termín 25. 7. máme stále ještě volný a nemáme to daleko :) dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím mrknete na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních fotobalíčků. Přeji hezký zbytek večera Lukáš LUMA PHOTO :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dannuska dobrý večer, váš termín mám ještě volný a jsem z Přerova takže kousíček, cenovou nabídku zasílám ve zprávě. Hezký večer Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@dannuska Dobrý večer, přímo z Olomouce mohu doporučit manželé Vlkovi (vlkfoto.cz), fotí ve dvou. Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Fotíme ve dvou fotografech a pokud se Vám naše tvorba bude líbit, tak za Vámi rádi dojedeme. Pro bližší informace, prosím, navštivte náš web Děkuji Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, do Olomouce to nemáme daleko a termín máme volný. Veškeré důležité informace (ceny fotobalíčků, jejich obsah, volné termíny apod.) a aktuální tvorbu najdete na našem facebooku, případně webu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Více v profilu nebo na webu...a nebo se neváhejte na cokoliv zeptat;) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, pokud Vás moje práce zaujme, ozvěte se... Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda přijedu, jestli se Vám moje tvorba zalíbí :-). Jsem z Ostravy, do Olomouce to mám ani ne hodinku cesty. Ceník a ostatní fotky mám na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu doporučit http://www.tomasluka.cz/ je z brna, ale není problém pro něj dojet ,fotil nám svatbu
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :) Podívejte se na náš web. Spolupracujeme jako tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?