Menu Forum

Fotograf na 25.7.2015 - Praha

1. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
anniehall
1
Registrovala se 28. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 25. července 2015
fotoportrét
fotoportrét
anniehall
1
Registrovala se 28. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 25. července 2015
 Dobrý den,

Potřebovali bychom fotografa na 25.7.2015 na naši svatbu.
Konkrétně svatba bude v Parkhotelu Popovičky (velmi malý kousek od Prahy), od 14:00 (obřad).
Rádi bychom fotografa na celý den, tedy cca do 23 hod, či do půlnoci, rád bychom aby fotil i přípravy (tedy cca od 12)
Co se týče konkrétních služeb, rádi bychom následující:
- Samozřejmě focení
- Po svatbě dostat fotky (i nepovedené, či neupravené) bez omezení počtu
- Zpracování několika fotek
- Nepotřebujeme žádné fotoknihy, tištěné fotky, galerie, apod. - stačí předání fotografií v digitálním formátu

Pokud je možné zajistit zárověn s fotografem i kameramana s cenovým zvýhodněním, rádi bychom toho využili, ovšem není to podmínkou

Předem děkujeme!

Zdraví,

Annie.
28. led 2015 v 19:41  •  Svatba byla v červenci 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si Vám také nabídnout své služby, termín mám prozatím volný. Prezentaci i s ceníkem najdete na stránkách zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme balíčky přesně pro Vás, kombinovaného kameramana a fotografa, jedná se o dvě osoby.
V Popovičkách jsem vloni fotil dvě svatby, takže místo znám. Přikládám tři fotografie z místa jako ukázku.

Pokud by Vás a nastávajícího styl oslovil, jsem připraven domluvit si nezávaznou předsvatební schůzku.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
29. led 2015 v 08:29  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný večer,

váš termín máme zatím stále ještě volný. Dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím mrknete na náš web, najdete na něm ukázku svatebního fotografování, ceníky a veškeré důležité informace, které se týkají svatebních fotobalíčků.

Budeme se moc těšit.

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
28. led 2015 v 19:52  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý večer,
mohu nabídnout své služby. Pokud budete mít zájem příští týden je svatební veletrh v hotelu Diplomat. Budu tam vystavovat a ráda se s vámi dohodnu na podmínkách.
s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
28. led 2015 ve 20:04  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@anniehall Dobrý večer, přímo z Prahy si dovolím doporučit fotografku Evu Bebko. Třeba by Vás její tvorba oslovila. My se zabýváme videem, většinu informací i s tvorbou naleznete v odkaze pod tímto textem. S pozdravem Martin Lysek emoticon
28. led 2015 ve 20:15  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na webové stránky”
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný večer, Váš termín mám ještě volný a jsem přímo z Prahy - budu ráda, když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky. Petra emoticon
28. led 2015 ve 20:40  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
28. led 2015 ve 22:54  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Zdravím Vás,

koukněte i ke mě na web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám vypracuji nabídku na míru emoticon

Hezký den, ZeZu
29. led 2015 v 08:13  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
4
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
4
 Dobrý den
nabídku jsem Vám zaslal poštou.
Luboš
29. led 2015 v 08:23  •  www.beautyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Zdravím Vás Annie,

velmi rád bych Vám nabídl své služby. Mou tvorbu naleznete buď zde na beremese, nebo ideálně v odkazu pod tímto textem (větší a kvalitnější fotografie).

Budu rád za Vaši případnou návštěvu.

Honza
29. led 2015 ve 22:42  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý den nevěsto, také máme termín volný, budu ráda, pokud se podíváte na web, kde jsou celodenní reportáže. S pozdravem, Vlaďka M.
30. led 2015 v 00:23  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
 Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby. Ceník i další ukázky mé práce naleznete na webu. Kameramana jsem také schopen zajistit.

Mějte se fajn
René Volfík
31. led 2015 v 00:06  •  www.fotorepo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dreamphoto
Radek Mikuláš - Atelier DreamPhoto
Radek Mikuláš PRO

fotoportrét
fotoportrét
dreamphoto
Radek Mikuláš - Atelier DreamPhoto
Radek Mikuláš PRO

Dobrý den,
rád Vám nabídnu své služby, tento termín mám zatím ještě volný. Pokud nebudete chtít žádné tištěné výstupy, tak mohu nabídnout slevu ze standardních balíčků.

přeji hezký den.
Radek Mikuláš
1. únor 2015 v 00:10  •  svatebni-fotograf-praha.eu/  •  To se mi líbí