Fotograf na 25.7.2015 - Praha

Dobrý den, Potřebovali bychom fotografa na 25.7.2015 na naši svatbu. Konkrétně svatba bude v Parkhotelu Popovičky (velmi malý kousek od Prahy), od 14:00 (obřad). Rádi bychom fotografa na celý den, tedy cca do 23 hod, či do půlnoci, rád bychom aby fotil i přípravy (tedy cca od 12) Co se týče konkrétních služeb, rádi bychom následující: - Samozřejmě focení - Po svatbě dostat fotky (i nepovedené, či neupravené) bez omezení počtu - Zpracování několika fotek - Nepotřebujeme žádné fotoknihy, tištěné fotky, galerie, apod. - stačí předání fotografií v digitálním formátu Pokud je možné zajistit zárověn s fotografem i kameramana s cenovým zvýhodněním, rádi bychom toho využili, ovšem není to podmínkou Předem děkujeme! Zdraví, Annie.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, váš termín máme zatím stále ještě volný. Dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím mrknete na náš web, najdete na něm ukázku svatebního fotografování, ceníky a veškeré důležité informace, které se týkají svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout své služby. Pokud budete mít zájem příští týden je svatební veletrh v hotelu Diplomat. Budu tam vystavovat a ráda se s vámi dohodnu na podmínkách. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@anniehall Dobrý večer, přímo z Prahy si dovolím doporučit fotografku Evu Bebko. Třeba by Vás její tvorba oslovila. My se zabýváme videem, většinu informací i s tvorbou naleznete v odkaze pod tímto textem. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín mám ještě volný a jsem přímo z Prahy - budu ráda, když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, koukněte i ke mě na web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám vypracuji nabídku na míru ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku jsem Vám zaslal poštou. Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si Vám také nabídnout své služby, termín mám prozatím volný. Prezentaci i s ceníkem najdete na stránkách zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme balíčky přesně pro Vás, kombinovaného kameramana a fotografa, jedná se o dvě osoby. V Popovičkách jsem vloni fotil dvě svatby, takže místo znám. Přikládám tři fotografie z místa jako ukázku. Pokud by Vás a nastávajícího styl oslovil, jsem připraven domluvit si nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás Annie, velmi rád bych Vám nabídl své služby. Mou tvorbu naleznete buď zde na beremese, nebo ideálně v odkazu pod tímto textem (větší a kvalitnější fotografie). Budu rád za Vaši případnou návštěvu. Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, také máme termín volný, budu ráda, pokud se podíváte na web, kde jsou celodenní reportáže. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby. Ceník i další ukázky mé práce naleznete na webu. Kameramana jsem také schopen zajistit. Mějte se fajn René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby, tento termín mám zatím ještě volný. Pokud nebudete chtít žádné tištěné výstupy, tak mohu nabídnout slevu ze standardních balíčků. přeji hezký den. Radek Mikuláš
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?