Fotograf na 25.6.2016 Jižní Čechy

Dobrý den..najde se ještě nějaký volný...ale šikovný fotograf/ka na toto datum? :-| :-(
Odpovědět
Ahoj, zkuste kontaktovat http://www.frantisekhavel.cz/ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám toto datum stále volné :) V případě zájmu můžete navštívit můj profil zde na Beremese a nebo můj web, kde naleznete všechny informace :) Krásný den přeji Adéla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný a budeme moc rádi, pokud bychom mohli být zrovna u vaší svatby. :) Podívejte se na náš web, facebook, nebo mi rovnou zavolejte, domluvíme, co je třeba. :) Krásný den, Rosalie Dančová, grafiweb
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, do dnešního večera mám termín předrezervovaný, ale pokud by zájemkyně odřekla, mám volno. Více z mé práce najdete na našem FB a webu, v případě zájmu se ozvěte! Filip
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda váš den D vyfotím. Podívejte se prosím na Stránky. Přeji pěkný večer Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám mohu nabídnout své služby, podrobné info naleznete na našich stránkách anofoto, jsem z Č. B. s přáním krásného dne Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný do Sz Vám napošlu cenovou nabídku. Budu ráda, pokud se podíváte na mou práci zde na profilu
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, rady by som vás fotila. Ponuku som vám poslala do správy. Pekný deň prajem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také mám tento termín stále volný. Portfólio a vše podstatné k vidění u mě na webu, v případě zájmu mě kontaktujte. S pozdravem Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bydlím v Praze, ale do Jižních Čech se ráda vracím, Pokud je Vaše svatba v okolí Blatné, Strakonic či Vimperka, neváhejte mě kontaktovat. Zdenka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?