Fotograf na 25.6.2016, Beskydy?

Prosím, doporučte nějakého dobrého a zkušeného fotografa na svatbu, která se uskuteční 25.6.2016 na Ostravici. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@majdalenka1 Termín máme zatím volný, mrkněte k nám do alb, na web nebo na FB, jestli se budeme zamlouvat. Fotíme ve dvou a jezdíme po celé ČR. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný. Klidně se koukněte na web, který mám uvedeny na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, pokud Vás moje tvorba zaujme, ráda přijedu. Okolí Ostravice znám, není problém najít hezká místa na focení. Posílám cenovou nabídku do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Pokud by se Vám líbilo moje portfolio neváhejte mne kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Bližší informace si dovoluji zaslat do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky volno :) Fotky, info apod. najdete na stránkách. Hezký večer :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce :) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda za Vámi dojedu. Beskydy jsou dlouhou dobu můj sen :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. A informace na webu. Pavel
Odpovědět
Článek se načítá
Vřele doporučujeme Michala Krusberského. Parádní fotky, milý přístup, příznivá cena.. Byli jsme maximálně spokojeni. Fotky mám na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
I já mám termín volný, koukněte na můj web kde jsou ceny a momentáln zde probýhá i soutěž. Svatební fotograf Lukáš Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Na ukázky mé práce se můžete podívat v mém profilu popřípadě na mých webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím stále volný. V případě, že by Vás zaujaly mé fotografie, budu rád když mne kontaktujete :-) S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaše datum máme zatím volné. Ráda bych Vám tedy nabídla naše služby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Přeji příjemný den Helena Nejtková AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Spolupracujeme jako i tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Zkušenosti také. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný a jezdíme po celé ČR.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?