Fotograf na 24. 6. 2017

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa/fotografku na naši svatbu. Jsme od Kolína, ale obřad bude na zámku Dobříš v Zrcadlovém sále..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby :) Ceny veškerých svatebních balíčků najdete na našem webu nebo facebookovém profilu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
@jita123 Dobrý den, zkuste Michelu Zaňkovou. Má profil i zde nebo ji najdete na fb.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svateb, ceniky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@jita123 Dobrý den, jsem k dispozici, nabídku zasílám zprávou. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný.Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. V případě Vašeho zájmu či jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat! Budu se moc těšit! S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
@jita123 Dobrý den Jíťo a Tomáši, Váš termín mám volný. Budu velmi rád, pokud si prohlédnete mé svatební portfolio na webu - odkaz je hned pod vloženou fotografií. Případně se stačí jen ozvat přes kontaktní formulář (též na webu). :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontatovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou. Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s nabídkou. Pokud Vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, v tento den mám zatím volný termín. Mé portfolio si můžete prohlédnout na webu, nebo v mém profilu. Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografuji svatbu jako dokument. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš. Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?