Fotograf na 23.6.2018 Vysočina - Bohuslavice (u Nové Říše)

Dobrý den, prosím o tipy na svatebního fotografa na sobotu 23.6.2018 v Bohuslavicích na Vysočině. Časově půjde max o 8 hodin. Případně prosím o cenové nabídky do zprávy. Předem všem děkuji. Lucie Vaníčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucv Dobrý večer Lucie, když Vás s partnerem zaujme moje práce, rád Vaši svatbu budu fotit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucv Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
https://www.facebook.com/kamilavavrov...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@lucv Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@lucv Zdravím Vás, ráda vám nabídnu své služby i já. Termín mám volný a ceny příznivé.. Díky za nahlédnutí do mého portfolia. Pokud vás moje práce a moje reference zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Nabídku jsem Vám poslal do SZ. S pozdravem Filip Fojtík +420 775 046 603
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám sz Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, též si dovoluji nabídnout své služby.:) Více na kartě, či webu. Martin
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Mrněte na moje fotky na webu. Pokud Vás osloví, rád napíšu podrobnosti naší případné spolupráce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomášek Foto
Odpovědět
Fotografa již máme! Dobrý večer, všem děkujeme za nabídky. Přišlo jich opravdu hodně a měli jsme tedy možnost vidět mnoho krásných fotek. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný večer. L+M
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Těším se na spolupráci s vámi a vašimi svatebními hosty. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?