Menu Forum

Fotograf na 23. 6. 2018, Teplice + Český Jiřetín

16. kvě 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
evu8
Registrovala se 26. března 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
evu8
Registrovala se 26. března 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Teplice.
 Dobrý den,

poptávám fotografa na svatbu konanou v Teplicích (církevní obřad, skupinové foto se svatebčany) a Českém Jiřetíně (oslava, foto novomanželů) v sobotu 23. 6. 2018. Předem děkujeme za jakékoliv nabídky! Eva a Tomáš
9. kvě v 11:12  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
martyfoto
Svatební fotograf Martin Říha - martyfoto.cz
PRO

Foto a video - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
martyfoto
Svatební fotograf Martin Říha - martyfoto.cz
PRO

2
 Krásný dobrý den,
Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.emoticon

Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.emoticon

Budu se těšit!

Márty
9. kvě ve 12:25  •  www.martyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Krásný den Evo,

rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. emoticon

Těšíme se na vaši odpověď

Monika & Tomáš
9. kvě v 16:56  •  monikatomas.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaela_kejdusova_photography
michaela kejdusova PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michaela_kejdusova_photography
michaela kejdusova PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Brno
 Dobrý den, ráda Vám nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, dejte vědět. Těším se na setkání. S pozdravem, Michaela Kejdušová
9. kvě v 17:02  •  www.kejdusovaphotography.com  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
9. kvě ve 21:41  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se, a domluvíme podrobnosti.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
10. kvě v 19:32  •  www.jungwirth-foto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (40 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (40 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
 Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.

Jan Zeman
11. kvě v 16:33  •  svatbyzeman.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
az_fotosluzby_eu
AZ-fotosluzby.eu
Matěj Škraňka PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
az_fotosluzby_eu
AZ-fotosluzby.eu
Matěj Škraňka PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
 Stále ještě nemáte fotografa, který by nafotil Váš svatební den? Chcete mít na své svatbě někoho, kdo má cit pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků? Očekáváte kvalitu a profesionální služby? AZ-fotosluzby.eu jsou Vám k dispozici - společně se postaráme o to, že Váš den bude tím nejkouzelnějším ve Vašem životě a všechny důležité okamžiky budete mít věrně zachycené na fotografiích. V rámci našich cenových balíčků si můžete vybrat takový, který pro Vás bude ideální. Nabízíme i balíček Individual, ve kterém si můžete dle potřeb, představ a rozpočtu libovolně navolit požadované služby.

Rádi zachováme kouzelnou památku na Váš svatební den!
16. kvě ve 23:34  •  az-fotosluzby.eu/foceni-svateb  •  To se mi líbí