Menu Forum

Fotograf na 23. 6. 2018, Teplice + Český Jiřetín

16. kvě 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
evu8
Registrovala se 26. března 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
evu8
Registrovala se 26. března 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Teplice.
 Dobrý den,

poptávám fotografa na svatbu konanou v Teplicích (církevní obřad, skupinové foto se svatebčany) a Českém Jiřetíně (oslava, foto novomanželů) v sobotu 23. 6. 2018. Předem děkujeme za jakékoliv nabídky! Eva a Tomáš
9. kvě v 11:12  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
martyfoto
Svatební fotograf Martin Říha - martyfoto.cz
PRO

Foto a video - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
martyfoto
Svatební fotograf Martin Říha - martyfoto.cz
PRO

2
 Krásný dobrý den,
Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.emoticon

Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.emoticon

Budu se těšit!

Márty
9. kvě ve 12:25  •  www.martyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Krásný den Evo,

rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. emoticon

Těšíme se na vaši odpověď

Monika & Tomáš
9. kvě v 16:56  •  monikatomas.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaela_kejdusova_photography
michaela kejdusova PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michaela_kejdusova_photography
michaela kejdusova PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Brno
 Dobrý den, ráda Vám nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, dejte vědět. Těším se na setkání. S pozdravem, Michaela Kejdušová
9. kvě v 17:02  •  www.kejdusovaphotography.com  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
9. kvě ve 21:41  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se, a domluvíme podrobnosti.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
10. kvě v 19:32  •  www.jungwirth-foto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (40 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (40 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
 Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.

Jan Zeman
11. kvě v 16:33  •  svatbyzeman.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
az_fotosluzby_eu
AZ-fotosluzby.eu
Matěj Škraňka PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
az_fotosluzby_eu
AZ-fotosluzby.eu
Matěj Škraňka PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
 Stále ještě nemáte fotografa, který by nafotil Váš svatební den? Chcete mít na své svatbě někoho, kdo má cit pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků? Očekáváte kvalitu a profesionální služby? AZ-fotosluzby.eu jsou Vám k dispozici - společně se postaráme o to, že Váš den bude tím nejkouzelnějším ve Vašem životě a všechny důležité okamžiky budete mít věrně zachycené na fotografiích. V rámci našich cenových balíčků si můžete vybrat takový, který pro Vás bude ideální. Nabízíme i balíček Individual, ve kterém si můžete dle potřeb, představ a rozpočtu libovolně navolit požadované služby.

Rádi zachováme kouzelnou památku na Váš svatební den!
16. kvě ve 23:34  •  az-fotosluzby.eu/foceni-svateb  •  To se mi líbí