Fotograf na 23.5.2015 Vyškov

Hledáme fotografu na svatbu 23.5.2015 ve Vyškově pro celý svatební den, tj. od ranních příprav po večerní zábavu. Prosím o zaslání nabídek. Předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasíláme nabídku do interní pošty. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@akacze Hezký den, termín Vaší svatby máme volný a rádi k Vám tak dorazíme. Jezdíme ve dvou, pracujeme od rána do večera a konkrétní hodiny v tomto případě vůbec nepočítáme. :-) Máme rádi trochu legrace a snažíme se, aby focení opravdu nebyla nuda. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, posíláme SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, termín mám zatím volný. Nabízím hlavně tvůrčí a reportážní přístup. Tvůrčí v tom, že nemám "šablony" na focení ženicha a nevěsty, každý pár řeším podle toho, jaký je, jak na mě působí nebo co jim sluší. A reportážní v tom smyslu, že si všímám i maličkostí, co se dějí mimo hlavní děj. Posílám 1 foto z příprav (příprava jednohubek), a pak nějaké ty z obřadu a tak. Do SZ posílám ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Info jsem Vám poslal do zprávy...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný. Podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Jsme z Brna. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín je zatím neobsazen. Pokud se podíváte na mé práce na webu a budou se vám líbit, budu rád, když napíšete. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vyškov máme z Brna na skok, termín volný :-) Už len stačí aby ste pozreli na naše stránky či FB a ak sa Vám fotky zapáčia budeme potešení, keď nás kontaktujete. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební pottfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, máte zprávu. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Pělný den, zkuste se podívat i na mojí práci, třeba Vás styl osloví. Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Také hlásím volný termín, více na webu. Zdeněk
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice z Vyškova, ale není problém kamkoliv dojet. Cestovné bych si neúčtoval a moc rád si udělám výlet do takového krásného kraje. Pokud Vás moje nabídka zaujme, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Markéta Hennerová-kamarádka, foto u mě v albu, byla s námi celý den, 5.000,- a přes 700 upravených fotek, kontakt předám v případě zájmu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den, nabízím své služby s pozdravem Petra Jansová fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3 Více info do zprávy :-) K&
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografa nebo fotografku? Mám tento termín volný. Nahlédněte na můj ceník;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda Vám budu k dispozici :-).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?