Fotograf na svatbu, 21.9.2019, Valašské Meziříčí

Profilova fotka
Dobrý den prosím hledám fotografa na 21.9.2019 ve Valašském Meziříčí nebo okolí. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím se s volným termínem. Veškeré informace o mě (ceník, ukázka práce) najdete na mých webových stránkách. Hezký den Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, ráda svatbu vyfotím, termín mám zatím volný. Krásný den, Lenka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bydlím kousek od Valmezu a termín mám volný, tak moc ráda přijedu a svatbu nafotím :-) Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací posílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojím s nabídkou svatebního focení. Informace nalezne na mých webových stránkách. Pokud Vás práce zaujmou, tak po-pá bývám ve Valašském Meziříčí a konzultace není problém. Hezký den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky se připojuji se svou nabídkou, jsem ze Zlínského kraje, takže to nemám daleko. :-) Na mém webu najdete veškeré informace. Jindřich Zetík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu a svatbu vám nafotím:) veškeré informace a ukázky najdete na mých stránkách. Zdravím, Šárka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu nafotím =) Přikládám pár fotek a pokud se Vám budou líbit, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den, Dominika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také volný termín, v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat :)
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací posílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rád bych Vám nabídl své služby.:) Více informací klasicky najdete na mém webu, případně zde na kartě a úplně ideálně na mém telefonním čísle.:) Hezký den, Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?