Fotograf na 21.10.2016-Praha

Profilova fotka
Hezký den, poptávám kvalitního fotografa na svatbu 21.10. v Praze. Ideálně na 8 a více hodin. Děkuji za nabídky včetně ceníku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jmenuji se Vojta. Tento den mám ještě volný termín. Rád Vám zachytím Váš VELKÝ DEN. Budu rád, když se podíváte na mé webové profily a galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem a úctou Vojta emoticon
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, a tak jsem Vám k dispozici. Mou tvorbu i přehlednou nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Rád se s Vámi sejdu, abychom vše probrali osobně. Přeji příjemné vybírání!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Na stránkách najdete i ceník ... doprava do Prahy je v ceně. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií pro představu a bližší info do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Rád vyfotím. Posílám nabídku do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný, na mých webových stránkách najdete jak portfólio, tak i ceník. Hezký den Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na fotky, pokud se budou líbít ráda Vám svatbu nafotím:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný @sleepers :) všechno info včetně cen je na profilu a zbytek informací na mých stránkách v podpisu ;) budu se těšit! :) Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Více info si dovolím zaslat do sz. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na mém FB a webu, kde je i ceník), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Lukáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám být k dispozici
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama a rychle tiskne (16s). Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, ceník zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsem vystudovaný fotograf na VŠ ITF v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Vzpomínka je pak ale trvalejší. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album (tisk zajišťuje Blurb.Inc v Holandsku) . Prohlédněte si také video umístěné na mých stránkách. Video představuje, jakým způsobem album sestavuji, jak jsou fotografie v albu rozloženy, jejich rytmus atd. Pro svou první komerční sezónu 2016 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. S úctou BcA.Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento termín mám ještě volný do SZ zasílám ceník
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem. Mrkněte na moji práci zde na kartě nebo na našich webových stránkách/facebooku. Hezký večer, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, připojuji se snabídkou volného termínu. Více info na FB a webu Hodně štěstí...Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?