Fotograf na 20.9.2014 - okolí Přerova a Olomouce

Dobrý den, sháním fotografa z okolí Přerova či Olomouce na 20. 9. 2014. Mohli byste mi zaslat nabídky kratších i delších variant focení? Díky Helena
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posíláme SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím také neobsazený. Pokud by Vás oslovil styl fotografií na stránkách pod tímto příspěvkem, rád Vám svatbu vyfotografuji. Ceník naleznete také na stránkách. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
@helun ahoj.My meli Zuzanu Bobovníkovou z Prerova a jsme moc spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Sice nejsem z Olomouce, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání balíčku Top, nebo Extreme z nabídky na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Přeji hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Více info zasílám do pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@helun Dobrý den, i já mám váš termín volný, bydlím přímo v Přerově :) tak kdyby se vám má práce líbila neváhejte se ozvat :) zašlu cenovou nabídku. Hezký den Lucka
Odpovědět
@cooke Dobrý den, Lucko, a byla byste tak hodna a zaslala mi Vaši cenovou nabídku. Moc díky. H.
Odpovědět
Profilova fotka
@helun už je v IP :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Můžete mi prosím taky zaslat váš ceníK Děkuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?