Fotograf na 20.8.2016 Praha-východ

Hledáme fotografa-ku,na náš velký den 20.srpna.Puvodní fotograf se nám neozívá ,nekomunikuje :-( takže chceme někoho spolehlivého!!! děkujeme za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @juliej poslal jsem Vám zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde =) Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby. Ukázky a ceny najdete na našem webu nebo facebookovém profilu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Posílám nabidku do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf na VŠ ITF v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Vzpomínka je pak ale trvalejší. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album (tisk zajišťuje Blurb.Inc v Holandsku) . Prohlédněte si také video umístěné na mých stránkách. Video představuje, jakým způsobem album sestavuji, jak jsou fotografie v albu rozloženy, jejich rytmus atd. Pro svou první komerční sezónu 2016 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. S úctou BcA.Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, neváhejte mne prosím kontaktovat. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @juliej rád zachytím Váš svatební den. Posílám soukromou zprávu s více informacemi Hezký den přeji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy východ a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ukázku mé tvorby a další potřebné informace najdete u mě na webových stránkách. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
@juliej Dobry den, Vas termin mam ode dneska volny. Asi mam podobnou zkusenost jako vy - jen mne se neozyvala nevesta. :) Tudiz mate-li zajem, budu rad, kdyz se podivate na me webove portfolio - odkaz je hned pod timto prispevkem. S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mrkněte na web Přeji hezký víkend. Zdeněk a Zdenek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na fotky:) pokud se budou libit, budu se tesit.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, velmi ráda zachytím Váš den D. Více info na webu a FB. Hodně štěstí ...Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?