Fotograf na 20.8.2016 - Jižní Morava?

Zdravím, hledáme fotografa na náš svatební den, který proběhne dne 20.8.2016 v Rakvicích. Máte někdo nějaké tipy? Neradi pózujeme, líbí se nám hlavně schopnost fotografa zachytit kouzlo okamžiku :-) Ideálně na 12ti hodinové focení. Předem děkujeme za tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, hlásíme volný termín. Jižní Moravu máme moc rádi. Pokud by Vás naše práce zaujala, více najdete na našem facebooku a webu, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte k nám, jestli se vám bude naše práce líbit. Na našem facebooku najdete reference, kde se můžete podívat, jestli plňujeme styl, který byste chtěli. Přejeme pohodový večer. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, hlásím volno :) klidně koukněte na web, najdete na něm ukázky ze svateb, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se moc těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já už mám plno, ale určitě dopoučuji někoho ze zdejších profesionálů. Kromě výše zmíněných by Vám z okolí mohli vyhovovat například @photo_nejedli nebo třeba Markéta Zelenková @mzfoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín je neobsazený. Dvanáctihodinnové focení máme i s fotokoutkem. Více informací naleznete na webu, kde máme i portfolio, nebo na facebooku, či mailem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Mrkněte na web i na reference zde na profilu.. Do Rakvic to mám 6km .-) Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
A tak proč se nevrhnout do konkurenčního boje :-) Taky se hlásím do řady. Ceník a vše ostatní najdete na stránkách. Přeji příjemné prohlížení fotografií.
Odpovědět
Profilova fotka
I já se přidávám. Všechno je na webu. Odkaz pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Vás termín volný ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě na web. V případě zájmu Vám zašlu cenu apod. Mějte se... Martin :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 12 hodin schvaluju, je to ideální na poznání všech lidí :) termín mám volný, mrkněte na profil a web a budu rád, když se domluvíme :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den! Já si taky na pózování moc nepotrpím. Váš termín mám zatím volný a u celodenního focení mám dopravu po celé ČR v ceně. Na mých stránkách najdete celá svatební alba. Mějte krásné pondělí! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný den, váš termin mam volny - pokud by Vás má prace zaujala budu ráda kdyz se ozvete :) Mějte se krásně a přeji klidné přípravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rad pokud prohlednete i moje portfolio, Vas termin mam volny. Hezky den Tomas Wolf
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád dojedu z Litoměřic až k Vám. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naše práce. S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte náš web a pokud se vám naše práce bude líbit, tak budeme rádi když se ozvete. Nabízíme služby jak foto tak natáčení celého svatebního dne.. Krefivideo
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?