Fotograf na 20.6 2015 Strážnice

Sháníme volného fotografa na naši svatbu. Za případné nabídky předem děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám prozatím volný. Nabízím tvůrčí a netradiční způsob fotografování Vašeho svatebního dne. Do soukromé zprávy Vám ještě pošlu ceník a info. hezkou neděli, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno a posíláme víc info do SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný :) pokud se vám má práce bude líbit napište :) hezký den Lucka M.
Odpovědět
Děkujeme za nabídky, už jsme sehnali :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Portfolio s ceníkem naleznete v odkazu zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, těším se na setkání na předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
obrý den, rád vám nafotím váš svatební den a nyní s valentýnskou slevou 1500 Kč. Podívejte se na web na styl, kterým fotím s citem pro kompozici, důrazem na světlo a stín nebo detaily. Moje žena líčí, tak mohu nabídnout ucelený balíček s líčením. Mějte prima den. Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Mám tento termín volný;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ráda Vám budu k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :) Spolupracujeme jako tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@wendy87 i já ráda dojedu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem ozvěte se. Pěkný den Karel
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?