Fotograf na 2.10.

8. čvc 202170

Dobrý den,

poptávám fotografa na termín 2.10. na Kolářově chatě Slavíč. ideálně někoho, kdo zvládá fotit a i natáčet a sestříhat krátký videoklip 🙂

Za nabídky předem děkuji.

• Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby.
    www.zemanlukas.com

• Dobrý den,

váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech.

Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu.
    Případně mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na vás těšit.
    Patrik

• Krásný den,

kdybych nevěstu zaujala moje práce 😉

Vráťa Jenšík

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, mohu nabídnout pouze focení. Více o mě a mé nabídce na mém webu.

• Dobrý den, Váš termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu nafotím. více informací zasílám do zpráv.

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Dobrý den,
    váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Fotíme a točíme cca 4minutové klipy.
    Hezký den Markéta

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Holka s foťákem v ruce. Fotím život. Chci, aby focení bylo víc než výsledný fotky, aby to byl zážitek :]
    Svatební fotografie, na kterých zachytím Vaše emoce. Neváhejte se mi ozvat, mám férové ceny a cestuji po celé ČR.
    Vždy se snažím o to, aby svatební fotografie měly příběh. Bude mi ctí, zachytit ho právě vám.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů