Fotograf na 18.8.2018 - severni cechy

Profilova fotka
Ahoj ahoj, 18. Srpna planujeme svatbu- obrad v lese. Hledamme sikovneho fotografa na cely den, ktery ma jeste volny termin a rad foti netradicni fotkys napadem. Diky, Peta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Peťo, rád Vaši svatbu nafotím. Mrkněte na můj profil a web a dejte vědět Pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
@dvecvicky Hezké dopoledne, my bychom se Vás moc rádi ujali, pokud budete mít zájem. Nabídku jsem Vám poslala v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
@dvecvicky Dobrý den Péťo, jsem z Litvínova a lesní svatbu vždycky moc rád nafotím, je to přesně podle mého gusta...tak třeba budou moje fotky to pravé. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dnes se mi uvolnil termín na focení svatby 18.8.2018 :) Velice ráda vám tedy svatbu nafotím. S pozdravem, M.Zaňková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Tento termín mám zatím ještě volný a strašně ráda bych Vám nafotila Vaši svatbu. Pokud by se Vám líbil můj styl, dejte mi vědět a na všem se můžeme domluvit :) Teri
Odpovědět
Profilova fotka
@dvecvicky Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Vyžadujete profesionální přístup, kvalitu, praxi a zkušenosti? V tom případě Vám rádi nabídneme naše služby! V AZ-fotosluzby.eu se zaměřujeme na profesionální focení svateb a víme, že tento den musí být zachován se vším všudy! Nabízíme několik variant balíčků, mezi nimiž si určitě vyberete takový, který Vám bude vyhovovat. Pokud ne, můžete si sama dle vlastního uvážení a finančního rozpočtu díky balíčku Individual navolit služby na míru. Společně vykouzlíme ty nejkrásnější vzpomínky na Váš svatební den!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?