Fotograf na 18.8.2018 Praha západ

Profilova fotka
Hledáme fotografa pro focení v náš svatební den. Nechceme fotit přípravu snoubenců. Jen příchod nevěsty, obřad a potom pár fotek. Hledáme spíš blázna se smyslem pro humor než klasický focení upjatých obličejů v nepřirozených polohách. Ne slunečníky, ne tabulka s křídama apod. Jste tu někde, mistře? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Smyslu pro humor mám dost, fotím street a reportáže, takže radši děj než statické fotky. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
@tarbo Tak blázen bych byl...teď půjde o to jestli se Vám bude líbit můj styl focení, pokud ano stačí se ozvat... Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer tarbo. Fotím, co je žádoucí. Když budete nervozní, vyfotím vás nervozní. Když budete tropit legrácky, tak nafotím jak se bavíte a užíváte si :). Když jste odvázaní, bude to i na fotkách. Příjemný večer, Mirka.
Odpovědět
Profilova fotka
@tarbo Dobrý den, rádi nafotíme podle Vašeho přání. Nabídku posílám do SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, váš příspěvek mě velmi zaujal - myslím, že Váš popis přesně splňujeme! Proto budeme rádi, pokud kouknete k nám na web :). fotografie nás totiž baví a to je základ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?