Fotograf na 17.8.2018, v Praze Libeň? bez postprodukce

Dobrý den, našel by se zde fotograf, který by byl rád hlavním fotografem na naší svatbě, která bude 17.8.2018 v Praze 8 Libni? Prosím o cenové nabídky, či alespoň odkaz na vaše portfolio. Měl bych zájem případně jen o surové fotografie, bez postprodukce, či výběrů. Děkuji všem předem. Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Ale neupravené fotografie neposkytuji. Přeji hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mám ještě volno a moc ráda Vám Váš den vyfotím. Fotografie ale v surové podobně nedodávám, všechny byste dostali upravené. Kdyby se Vám líbil můj styl, napište mi a na všem se můžeme domluvit :) Teri
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, surové fotografie sice neposkytujeme, ale Váš termín máme volný. Pokud by Vás zaujalo naše portfolio budeme rádi, pokud se ozvete.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací, ceny fotobalíčků a ukázky fotografií navštivte můj web :) Budu ráda, když se ozvete. Přeji pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?