Fotograf na 17.6.2017?

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme fotografa na 17.6.2017, lokalita 50 km od Prahy. Poprosím i cenové nabídky obřad a focení po obřadu (cca 3 h) \ obřad, focení, dort, první tanec (cca 7h). Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu rád, když navštívíte mé webové stránky a prohlédnete si mou práci. Odkaz na web je hned pod tímto příspěvkem. Co se tyče ceny - na stránkách naleznete i poptávkový formulář, případně stačí zaslat mail. Rád Vám obratem zašlu ceník pro rok 2017. S pozdravem a přáním příjemného léta honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Rád vyfotím. Více info na webu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím také volný. Pokud by vás styl zaujal, dohodneme si nezávaznou schůzku, seznámíme se a probereme detaily svatby. Když se Vám a nastávajícímu bude nabídka líbit, sepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Pomáhá to pak při samotné svatbě, ostych se odbude už na schůzce. Navíc pro seznámení je dobré vědět i jakým způsobem pracuji, u vás zjistím aspekty vašich obličejových specifik. Díky a mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@vikulin Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný, ale na sezónní (duben - říjen) sobotní termíny nabízím pouze celodenní focení. Pokud byste přehodnotila dobu práce fotografa, budu rád, pokud byste navštívila můj zdejší profil, kde naleznete všechny potřebné informace, vč. ceníku a doby trvání jednotlivých balíčků. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Zdrabvím, i já se připojuji s nabídkou. Termín mám volný. Koukněte na můj web, kde najdete blog s aktuální ukázkou svatebního portfolia tj. alba jednotlivých svateb. Také mám na webu ceník. V případě, že vás moje práce zaujme, stačí napsat/zavolat a termín vám ráda zarezervuji. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Podívejte se i na moji tvorbu, veškeré informace a ukázku mé tvorby naleznete u mě na webových stránkách S pozdravem, Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf na VŠ ITF v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Vzpomínka je pak ale trvalejší. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album (tisk zajišťuje Blurb.Inc v Holandksu) . Pro svou první komerční sezónu 2017 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. S úctou BcA.Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií a více do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín volný. Krátký 3hod balíček nenabízím, ale s delším bychom se domluvili :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na fotky, ceník na stránkách:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu své služby. Cenovou nabídku zasílám do sz. Váťa Jenšík
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?