Menu Forum

Fotograf na 17.6.2017?

6. črc 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
vikulin
7
Registrovala se 29. června 2016 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vikulin
7
Registrovala se 29. června 2016 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 Dobrý den, hledáme fotografa na 17.6.2017, lokalita 50 km od Prahy. Poprosím i cenové nabídky obřad a focení po obřadu (cca 3 h) \ obřad, focení, dort, první tanec (cca 7h). Děkujeme
29. čer 2016 v 15:25  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu rád, když navštívíte mé webové stránky a prohlédnete si mou práci. Odkaz na web je hned pod tímto příspěvkem. Co se tyče ceny - na stránkách naleznete i poptávkový formulář, případně stačí zaslat mail. Rád Vám obratem zašlu ceník pro rok 2017.

S pozdravem a přáním příjemného léta

honza
29. čer 2016 v 15:30  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5

“Náš rok 2016 https://youtu.be/ON4K8qQCmYE”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5

“Náš rok 2016 https://youtu.be/ON4K8qQCmYE”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,
termín volný.
Rád vyfotím.
Více info na webu.
S pozdravem Luboš
29. čer 2016 v 16:34  •  www.beautyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
14

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
14

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem Vám k dispozici emoticon
29. čer 2016 v 18:25  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
tento termín mám zatím také volný. Pokud by vás styl zaujal, dohodneme si nezávaznou schůzku, seznámíme se a probereme detaily svatby. Když se Vám a nastávajícímu bude nabídka líbit, sepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Pomáhá to pak při samotné svatbě, ostych se odbude už na schůzce. Navíc pro seznámení je dobré vědět i jakým způsobem pracuji, u vás zjistím aspekty vašich obličejových specifik.

Díky a mějte se krásně
Mikuláš Křepelka
30. čer 2016 v 09:07  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

@vikulin
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný, ale na sezónní (duben - říjen) sobotní termíny nabízím pouze celodenní focení. Pokud byste přehodnotila dobu práce fotografa, budu rád, pokud byste navštívila můj zdejší profil, kde naleznete všechny potřebné informace, vč. ceníku a doby trvání jednotlivých balíčků. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
30. čer 2016 ve 12:07  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (37 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

49

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (37 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

49

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Zdrabvím,
i já se připojuji s nabídkou. Termín mám volný. Koukněte na můj web, kde najdete blog s aktuální ukázkou svatebního portfolia tj. alba jednotlivých svateb. Také mám na webu ceník. V případě, že vás moje práce zaujme, stačí napsat/zavolat a termín vám ráda zarezervuji.

Hezký den, ZeZu
30. čer 2016 ve 13:19  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
 Hezký den,
Podívejte se i na moji tvorbu, veškeré informace a ukázku mé tvorby naleznete u mě na webových stránkách
S pozdravem, Míra Vodička
30. čer 2016 ve 13:42  •  www.miravodicka.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4

“Jak vypadá takové album, pokud se fotografuje dokumentárně a nearanžuje se. Chce to pohotové oko, ale výsledek je autentický a přirozený... https://www.youtube.com/watch?v=VugmkIAEUHc”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4

“Jak vypadá takové album, pokud se fotografuje dokumentárně a nearanžuje se. Chce to pohotové oko, ale výsledek je autentický a přirozený... https://www.youtube.com/watch?v=VugmkIAEUHc”
(Před 2 týdny)

Dobrý den.
Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji.

Jsem vystudovaný fotograf na VŠ ITF v Opavě.

Projděte si, prosím, mé internetové stránky.
To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Vzpomínka je pak ale trvalejší.
Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album (tisk zajišťuje Blurb.Inc v Holandksu) .

Pro svou první komerční sezónu 2017 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu.

Mějte hezký den.
S úctou
BcA.Tomáš Chadim
30. čer 2016 ve 14:58  •  www.tomaschadim-weddings.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den,

připojuji několik fotografií a více do soukromé zprávy.

Standa Matouš
30. čer 2016 v 15:54  •  standamat-photography.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

také mám Váš termín volný. Krátký 3hod balíček nenabízím, ale s delším bychom se domluvili emoticon Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky), ozvěte se.

Filip
30. čer 2016 v 17:02  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (38 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (38 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
 Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.

Jan Zeman
1. črc 2016 ve 12:29  •  svatbyzeman.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, mrkněte na fotky, ceník na stránkáchemoticon
5. črc 2016 v 00:16  •  www.say-chees.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

také Vám rád nabídnu své služby.

Cenovou nabídku zasílám do sz.

Váťa Jenšík
6. črc 2016 v 10:33  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “na reklamu slúži profil Profesionál”
17. zář 2016 ve 20:07 • janineshka