Fotograf na 16.9. 2017 Brno

Dobrý den, hledám šikovného fotografa/fotografku na termín 16.9.2017 v Brně. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. :) Hezký den. Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@sthaxton Dobrý sen Soňo, na Váš email jsem již odepsal. :) (termín volný) S pozdravem a přáním fajn dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Soni, i já mohu nabídnout své služby, je to poslední volný termín v září. Více info a fotek na mých stránkách ;) Pohodový den přeji :) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme přímo z Brna a rádi vám zašleme naši nabídku do zpráv. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, jsem z Brna, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám pár fotografií pro představu o mé tvorbě. Pokud Vás fotografie zaujmou, stáčí napsat. Přeji pěkný den, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám termín mám ještě volný. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojta PODSTAVEK
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám ještě volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Fotografuji ji čistě jako celodenní dokument, s tím, že výstupem je kvalitně vytištěné album, které dostanete do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Prostudujte, prosím, pečlivě mé webové stránky (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Především videoukázky alb. Dostanete tak představu o rozsahu a stylu fotografování. Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Navíc jsem přímo z Brna. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@sthaxton Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na moji tvorbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny a rad Vam jej nabidnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. :-) Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Brňačka a uvedený termín mám volný. Na www mám všechny potřebné informace a další ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?