Fotograf na 16.8., zámek Radim u Peček, cca 11:00-14:00

Profilova fotka
Hledáme šikovného a nápaditého fotografa na zachycení našeho dne. Budeme rádi, když nás bude schopný šikovně nasměrovat a poskládat, aby foto vypadalo přirozeně, ale zároveň originálně. Za cenové nabídky s ukázkou tvorby předem děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavcici Zdravím Vás, váš termín mám volný. Koukněte ke mě do profilu či na web a posuďte sama, jestli se vám moje fotografie líbí ;-) . Na mém webu najdete i ceník. Mám to k vám kousek. V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je momentálně volný. Pokud máte zájem ráda se s vámi sejdu osobně a přidávám předsvatební fotografování zdarma. S pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslala jsem vám zprávu přes poštu :-) Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Také nabízím své služby ;) Více info u mě na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavcici Dobrý den. Prvně velká gratulace k Vaší chystané svatbě! :-) Ráda bych Vám nabídla své foto služby. Váš termín mám zatím ještě volný. Pokud budete chtít, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách(odkaz viz. níže). Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nafotím váš jedinečný den. Každá svatba by měla vzpovídat o svatbčanech, tak bych rád věsěl a ujasnil si vaši představu a dle toho vám uděl balíček , který bude pro vás ideální. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám také zatím volný. Rád bych Vás pozval k návštěvě mých stránek. V nabídce máme i výhodné balíčky foto-video. Pokud by Vás můj styl zaujal, rád si s Vámi domluvím předsvatební schůzku, kde vše sepíšeme a nafotíme několik předsvatebních fotografií. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny Vám mohu nabídnou zdarma schůzku předem na doladění všech detailů. Jsem z Lysé n/L Mohu nabídnout i předsvatební fotografie. Ceny pro Vás již od 2300,- Těším se na spolupráci s Vámi Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj profil, pokud Vás zaujmou fotografie, ráda Vám nafotím svatbu. U mě by Vás to stálo 4000kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. V případě objednání focení do konce dubna bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 10% a neúčtoval bych si cestovné. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj profil, pokud Vás zaujmou moje fotky, ráda vám nafotím svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@weddingsphoto_cz Dobrý den, před časem jste mi zasílal nabídku na focení naší svatby, která nás velmi zaujala, ale bohužel souhrou náhod - narození dcery a dlouhého pobytu v nemocnici odepisuji až dnes a nevím jestli už není pozdě a budete mít ještě volný termín. Budu ráda, kdybychom se mohli na nějakém řešení domluvit. S pozdravem Pavlína Sýkorová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pavcici Pěkný den, termín se mi už zaplnil, jako většina letních sobot. Mohu nabídnout kolegu za výhodnějších podmínek. Pokud byste si chtěla projít jeho nabídku, rád Vám pošlu prezentaci. Kontaktujte mě prosím pomocí formuláře na našich stránkách v sekci kontakt, nebo zde soukromou zprávou. Těší mě, že Vás můj styl oslovil. S pozdravem a přáním pěkného dne Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?